Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai 3 hónapos babát nyaralni...

Korai 3 hónapos babát nyaralni vinni?

Figyelt kérdés
külföld, tengerpart, megszokott hely évek óta. szerintetek?
2014. jan. 24. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha ki tudjátok ott is elégíteni az igényeit, akkor nem.
2014. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Autóval?

Mi belföldre, megszokott helyre, pár napra 7 hetesen vittük, élveztük, ő meg elvolt.

Szerintem ott minden ok lenne, azt meg te tudod, vagy sejted, hogy az utazást hogy bírná.

2014. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,autóval. A nagytesó 4,5 fél éves, eddig minden évben mentünk vele. Őt 9 hósan vittük először mert őszi, így jött ki a lépés,de élvezte. Nem tudom idén mi legyen...
2014. jan. 24. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem gond, hogy nem fogtok pihenni, menjetek :)
2014. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hűű,hát bátor vagy ha bevállalod. én nem mennék.mert visszagondolva az enyém:hasfájós,cicifüggő volt. és kicsit macerás egy iyen picivel. legfeljebb országon belül mennék baba barát helyre
2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Nekem nyár eleji a kicsi, nem akartam ennek kitenni. 3 hónaposan max 2 oltást kapott meg, napirendje lutri még, inkább egy év múlva. Mi az 1 évest már simán vittük külföldre majd' 2 hétre, semmi gond nem volt. A 6, meg a 9 hónapos már annyira más, mint egy 3 hónapos pici.
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem júlisuban született a lányom és szeptemberben az orvos és a védőnő engedélyével Szardínián nyaraltunk egy hetet. Repülővel utaztunk. Jó volt. Neki is tetszett, az utat végig aludta. Volt még pár baba a gépen, akik kicsit sírtak, de a lányom észre se vette, hogy felszálltunk meg ilyenek. A tenger tetszett neki. Nyugodtan induljatok el, de kérj tanácsot a védőnőtől, ha valamiben nem vagy biztos.
2014. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán vinném, meg egy utánfutót is az egész lakásnak, amit szintén becsomagolok :D


Neki még tökmindegy hol van szerintem, csak anya legyen ott, meg a cici ;)


Én balcsit tervezek pár hetet 2,5 hónapos és 2,5 évesekkel majd a nyáron. Ügyelet, gyógyszertár, bolt ott is van!

2014. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most esett le, hogy ez csak jövő nyár lehet, és még meg sem született a baba. Le kell foglalni a nyaralást? Én lutrira tuti nem mennék bele, legfeljebb pár héttel/nappal előre tudnám eldönteni. A mi fiunk pl. 3 hónaposan max. 40 percet töltött az autósülésben sírás nélkül, az alvást is beleszámolva. Egyszerűen utálta, nem volt meg benne. Őt semmiképp nem vittem volna akkor hosszabb autóútra. Ha meg bírja, akkor persze, vinném. De ezt pl. előre nem lehet tudni.
2014. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én tuti nem mennék, de hát mindenki más és mások a babák is
2014. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!