Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát szeretnénk a párommal....

Babát szeretnénk a párommal. Egy férfinek mire kell figyelni, hogy minél előbb megfoganjon és egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem dohányzom, de a munkahelyi stresszt nem tudom kikerülni (már ha ez befolyásol valamit). Szóval a lényeg az, hogy szeretnék mindent amit csak lehet megtenni azért, hogy egy egészséges kis trónörökös jöjjön világra.

2014. márc. 5. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Akkor szeretkezzetek, amikor időtök és kedvetek van hozzá.

Más nem kell.

2014. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Akkor már sokat tettetek ha egyikőtök sem iszik és dohányzik. :)
2014. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Na ezzel a ràgörcsölèssel nem lesz gyereketek.....

A stressz is hatással van negativan...

Csak szeretkezzetek mint ahogy eddig.....majd ha 1 ève nem sikerült akkor lehet izgulni h leht h mi nem kerek...

2014. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

2 naponta legyetek együtt középidőben, amikor peteérés lehet.

A férfiaknak ajánlják az E vitamint illetve a méhpempőt is.


A párom és én is szedtünk méhpempőt, 30 napos kúra, majd 30 nap szünet majd jött volna a másik kúra de addigra már teherbe estem (addigra már régóta próbálkoztunk). Illetve másik jó hatása, hogy annyira megnyomta az immunrendszerét, hogy egész télem kicsit sem volt még csak megfázva sem.

2014. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!