Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így egészséges? Észrevettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egészséges? Észrevettem, hogy minél komolyabb a kapcsolatom a lánnyal a következő dolog történik meg!

Figyelt kérdés
Eleinte minden okés, elfogadom olyannak, amilyen, egyre jobban megismerem, megszeretem, egyenlő partnerek vagyunk, aztán hirtelen észreveszem, hogy van mit javítania magán, elkezdem óvatosan kritizálni, kicsit olyan leszek, mintha a „bátyusa lennék”, vagy az „apja”, próbálom egyengetni az útját, rászólok, ha hülyeséget csinál, akár még nagyon durván a fejéhez vágok dolgokat, és veszekszem is vele, mert rá akarom ébreszteni, hogy rossz, amit csinál. Nem olyanra akarom formálni, amilyenre én akarom, hogy egyszerűen a rossz dolgait le akarom metszegetni. Nem tudom, miért van ez, általában így járok a lányokkal. Bevallom, egy barátnőm sem volt az a hűdeerős személyiség. Vagy max. azzá vált, hogy így egyengetni akartam. :) Ezt nehezen viselik el, de tényleg csak az oltári nagy hülyeségeiket akarom kijavítani. És igazából, lassan, de biztosan, nagyon sok saját dolgomat elfelejtem, feláldozom, hogy az Ő életével törődjek. Ez valami komplexus? :D
2010. márc. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem ilyen pasi kellene! :D 20/L.
2010. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hohó, óvatosan, darázsfészekbe ne nyúlj. :D Második-harmadik hónap után menekülőre akarnád fogni, higgy nekem. ;)
2010. márc. 6. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az én párom is ilyen:P És ha bele gondolok én is ilyen vagyok vele, csak "nővér"-"anyuka" párosításban:D

persze sose hallgat rám, csak utólag:P

és én is valahogy így vagyok:P

(ha nem is mindig de néha...)

19-L

2010. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első gondolatom az volt (az első hozzászólóval szemben) hogy uram, az ilyen pasiktól ments meg :)))

Egyébként én is ilyen voltam régen, csak lányban. Beleszerettem egy pasiba aztán rájöttem, szeretem-szeretem de mégjobban szeretném ha... na meg ha... hiszen úgy még tökéletesebb lenne, gondoltam ez mindenkinek jó egy szava sem lehet :)

De aztán rájöttem, hogy ez nem így megy.

Ne kérdezd mi történt, nem tudom. Már nem akarok megváltoztatni senkit, nem akarom megjavítani, örülök, hogy az emberek olyanok amilyenek. Így mindenki más, mindig van egy kis újdonság.


Egyszer olvastam, valami cikket, ahol le voltak írva a típusok. Volt olyan, aki a saját életét feláldozva a párját akarja tökéletesíteni és az ő útját egyengeti és állandóan vele foglalkozik és mindig talál rajta valami hibát. Nem mondom, hogy betegség de idegesítő lehet.

2010. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!