Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babám folyton az...

10 hetes babám folyton az öklét nyalogatja, éhes lehet?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, és az az új szokása, hogy az öklét nyalogatja. Viszont mindemellett jó a kedve, és elégedett evés után... Cumizni nem hajlandó, úgyhogy az is lehet, hogy ezt cumizás helyett csinálja. Idegesít a dolog, aggódok, hogy esetleg még az elégedettség ellenére is éhes talán, és azért csinálja ezt. :(
2014. márc. 6. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is csinálta, ezzel nyugtatja magát. Késöbb rájött elég ha csak a hüvelykujját szopja. :)
2014. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágcsálja, mert már készülődnek a fogacskái, és az ököl rágás jólesik neki. Az enyém is ezt csinálja már 4. hónapja. Adj a kezébe rágókát.
2014. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha éhes maradt volna, nem lenne elégedett, jókedvű baba :)


az enyém is ezt csinálja, mióta felfedezte a kezét, van, hogy egyszerre mindkettőt a szájába próbálja tömni.

2014. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én is így gondoltam, de néha jól jön a megerősítés. :)
2014. márc. 6. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

á, nem. gyakorlatilag most már egy-kétéves koráig ki se szedi a kezéből:))

jól csinálod, amit csinálsz, nyugalom:)

az én tapasztalatom azt mutatja, ha éhes, üvölt, nem csendben rágicsál:)))

2014. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is. Hát, nem hiszem, hogy éhes lenne, mert kettőkor evett utoljára, tíz percig nyalogatta a kezét, aztán azóta is alszik... Szóval azért én is azt gondolom, hogy egy éhes baba nem így viselkedik. :)
2014. márc. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!