Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes kisfiam mostanában...

5 hetes kisfiam mostanában csak játszadozik a bimbóval: bekapja, nyalogatja de nem szivja. És ezen annyira felhergeli magát, h szinte remeg a sirástól? Pedig éhes, de minden szopi előtt sokáig "játszadozik" és felidegesiti magát.

Figyelt kérdés
Ez normális? Más is tapasztalt ilyet? Mit tegyek ellene? Amúgy nagyon nyugodt baba.
2009. máj. 30. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk is volt egy ilyen időszak, mikor bénázott szegény, nem tudta normálisan bekapni és az én fiam is felidegesedett rajta - segíteni kellett neki - két ujjad közt összefogod a melledet a bimbótól 2-3 ujjnyira és betolod a nyitott szájába, úgy, hogy ne csak a bimbó legyen a szájában

amint rákap rendesen és elkezdi rendesen szívni, még egy kicsit tartsd, aztán engedd el - egy párszor így kellett csinálni, de már újra rájött magától is, hogy hogy kell bekapni a cicit

2009. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szokott cumizni?

Nálunk azóta szünt meg ez a probléma amióta nem adok neki cumit. Az előző válaszoló is jó tanácsot adott,ha nem cumizik akkor azt próbáld meg.

Sajna mást nem tudok én sem:(

2009. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem cumizik, csak ritkán. De akkor én is azt hittem ezért van, igy nem adunk neki csak ha nagyon muszáj. Megpróbálom az első válaszoló szerint csinálni, hátha sikerül.

2009. máj. 30. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!