Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy éves kor alatt...

Akinek egy éves kor alatt koránkelő volt a babája, az változott a későbbiekben?

Figyelt kérdés
10 hónapos fiam 6-kor kel mindig. Hulla vagyok. Ha később fektetem,akkor is hajnalban kel. Kérlek,ne azt írjátok,hogy majd serdülőkorban alszik jobban,mert megőrülök! :-)
2014. márc. 8. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én egy éves lányom talán egy hónapig nem kelt korán, akkor kb. 1/4 8-kor.

Egyébként 1/4 7-kor szokott ébredni reggelente.

A beletörődésen kívül mást úgy sem tehetsz, ez tapasztalat. Én is mindent kipróbáltam, ráadásul az enyém napközben sem alszik sokat.

2014. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsi koran fekvo koran kelo, hamar megtanulta,hogy anyunak reggel meg nincs emberi formaja,ilyenkor csondben jatszhat a nappaliban. Most kisiskolas, kerte hogy vegyek egy rendes kavegepet amit o is tud kezelni ehelyett a vacak helyett es akkor lefozi nekem a kavet,mert nekem kell fel ora bambulas a kanapen magam ele meredve szotlanul.

Szoval kesoig alvo nem biztos, hogy lesz, de nevelheto, hogy legyen reggel egy kis belatassal.

2014. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam is sokaig 5-6- kor kelt, fokozatosan kezdett eltolodni nala az ebredes.3 evesen ha nem keltettuk fel gond nelkul aludt 10-ig,most 7 evesen hetvegente delig is kepes aludni.
2014. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém másfél évesen 5kor kelt(de sokszor fél5kor),most 3 éves,6nál tovább nemigen alszik,este 9-fél10kor alszik el.Szóval ő nem nőtte ki. :)
2014. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is detto ilyen volt. Egy eves kora utan valtozott! Egyre kesobb kelt reggelente! Ket eves kora korul mar alig ebredr reggel 9 elott
2014. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk akármikor feküdt, hatkor kelt egészen 11 hónapos koráig, éjjel mondjuk aludt végig, de vártam, hogy ne hatkor kezdjen kukorékolni, bár még így is örültem, mert nagyon jó alvónak számított az ismerőseink között (születésétől nem ébredt éjjel). Utána elköltöztünk egy másik lakásba, itt az első naptól kezdve kb. 8-9 között kelt, aztán most volt egy időszak, kb. augusztustól február elejéig, amikor este kilenctől reggel fél tízig aludt. Na akkor már ez volt a problémás számomra, főként, mert közeledett/közeledik a bölcsikezdés ideje, így aztán óvatosan visszaállítottuk a fél hét körüli időpontra. :)))
2014. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy volt.sőt volt hogy már fél 6kor fent volt.Most 2,5 éves múlt a lányom de 1-1,5 év alatt rengeteget változott az alvása és tolódtak ki az időpontok.Ugye már rég csak 1x alszik napközeben,de este nagyon későn alszik el.fél11-11nél előbb nem.Így reggel 9nél előbb nem nagyon kel fel,kivéve ha beteg.Délután 2-3között alszik el.ilyenkor kb 50perc-1órát alszik.

Régebben általában 8kor már aludt,aztán ahogy idősebb lett sosem akart este aludni,volt hogy 1órát kínlódtunk velemire végre elaludt.Ez most így jó amíg nem megy oviba.

A Te fiad este mikor alszik el?Nappal mennyit alszik?

2014. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általában este fél 8-körül alszik el,ma pl. fél 9-kor aludt el,de ez nem jellemző. Nappali alvással is gondok vannak,mert ugye 6-kor kel,de 9- 9,30-kor már hulla fáradt,akkor alszik 1-1,5 órát. Ez még oké lenne,de aztán délután,ha 2-3-körül sikerül is letennem,max. 30 percet alszik,és látszik,hogy nem elég neki,de nem tudom visszaaltatni,onnantól estig megy a nyűgösködés. Egyetlen éjszakát sem aludt még végig soha. Ha csak 1-szer kel,már akkor nagyon boldog vagyok.
2014. márc. 8. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 9-10 hós koráig már reggel 6-7 között fent volt, mintha ébresztőre kelne. Aztán ez szépen változott, most 2 éves, kb 1 éve simán alszik 9-fél 10ig is. Teljesen mindegy mikor rakom le aludni este, tegnap pl már fél 9kor aludt, ami nála nagy szó, reggel fél 9 előtt kelt.
2014. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!