Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy nem jár önállóan az egyévesem?

Figyelt kérdés

A lányom nemsokára egy éves lesz. Mindenki csodálkozva néz rám, amikor nemmel válaszolok arra a kérdésükre: És, megy már? (Nagyon fél, nem mer egyedül elindulni)

Nem tudom, hogyan hagyjam figyelmen kívül, de egyre frusztrálóbb számomra.


2014. márc. 9. 09:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 16 hósan indult el egyedül. Óvatos típus most is, pedig nagyon jó a mozgása és az egyensúlyérzéke is. Te is mondhatod a kérdésre, amit nekünk egy gyógytornász barátnőm: "Örülj neki, szép lesz a tartása és kevesebbet fog esni." Be is vált :)
2014. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez volt.14 hónaposan indult el.Ne törődj velük!Rám is furán néztek,már alig mertem mondani,mindig hozzátettem,hogy 18 hónapos korig kell elindulni.
2014. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
nem hihetetlen de pla környezetemben eddig a 10 babából 9, 10-11hónaposna már járt,ahogy az én fiam is,neki pl nagyon gyors volt a mozgásfejlődése,én abszolút nem bántam.Szerintem ez egy szimpla kérdés mert sok baba már jár 1 éves kora körül ettől még vannak akik nem,szerintem túlságosan magadra veszed nem a szülő érdeme ha egy kisgyerek gyorsan fejlődik és nem is a hibája ahogy fordítva sem csak az a hiba ha egy kisgyerek fejlődése láthatóan stagnál pl 8-10 hónaposan még csak a megfordulásnál tart vagy ott sem és nem viszi el dokihoz.Szerintem ne aggódj lehet 1 hét múlva már jár a te lányod is.
2014. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9es azért mert a te fiadnál problémák lettek a gyors fejlődés miatt az nem azt jelenti,hogy minden gyereknek ilyen problémái lesznek,pl fiam is gyors volt köszöni szépen minden rendben értelmileg is elég érett és fejlett a finom mozgásaiban is,tehát az megint egy kivétel ami a fiadnál van
2014. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ennyire rendkivul gyors mozgasfejlodesrol beszelsz? Mert en most ennek a hatranyat irtam le nem azt akinek 1 evesen indul meg onalloan a gyereke...
2014. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ertelmi problema nalunk sincs :)

Nem errol irtam ha feltunt! Sot szerencsere olyan dolgokat tesz es ugy amire sokan csak pislognak... A finommechanikaval nekunk sincs bajunk, a 6-7 eveseknek valo fejleszto jatekokat pikk-pakk megoldja! En az extrem gyors mozgasfejlodesrol irtam es az abbol adodo problemakrol! De orulok, ha ilxen ugyesen kivetted a mondani valombol a lenyeget! :)

2014. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gyorsról beszélek ,de a fiam semmit nem hagyott ki,tehát támaszkodott,forgott kúszott,felállt,mászott,állt,járt,úgy gondoltam,hogy beszéd problémái sincsenek ahogy egyensúly problémái sem,semmilyen érzékszervi.
2014. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
igen kivettem a lényeget, én is arról írtam nagyon gyorsról
2014. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az én kislányom február végén volt 14 hónapos és pár napja lépeget önállóan (nem fogja senki kezét, nem kapaszkodik). Kapaszkodva régóta ment, de önállóan nem. Pontosan ahogy írod, az én gyerekem is félt. Láttam rajta, hogy nem mer egyedül nekivágni. Félt az eséstől. Összegezve a gyereked ügyes, neked pedig relax. :) :)
2014. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az én 2.-ik fiam 14,5 hónapos és jelentem még nem jár önállóan!!!Pont ugyanúgy mint a tied,ha elengedem a kezét kiül a pánik az arcára,szós szerint remeg a félelemtől,hogy nincs mibe kapaszkodnia és inkább összerogyik térdre és odamászik hozzám!Pedig a kezem az ő kezétől 4-5 cm-re van de nem tenne egy árva lépést sem az istennek sem!Pedig 2.-ik gyerek,lehetne motiváció neki a 3,5 éves bátyja!Ez van majd csak elindul!
2014. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!