Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen sokak...

Miért olyan hihetetlen sokak számára, hogy egy hat hónapos kisbaba szinte mindent eszik? Pl: töltöttkáposzta, vajaskenyér, krémtúró, pörkölt

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Leturmixolva kapja a töltött káposztát?
2013. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nem, kanálal kap kis falatokat.
2013. aug. 4. 10:55
 3/43 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Az enyém is ette már ilyenkor a nokedlit pörkölttel. A védőnőnek nem tetszett, de elmondtam neki az én verziómat. Az első két lánykám minden létező dologra allergiás, pedig az összes előírást betartottuk, 2 éves korukig tejet sem kaptak....mégis minden kajára allergiásak, a hüvelyesektől kezdve, a paradicsomra, búzára, rizsre... A kicsinek pedig szándékosan adtam már korán mindent, hogy időben kiderüljön, ha allergiás, ne az oviból hívjanak mentőt neki, mint a nagyoknál. Na, neki semmi baja nincs.
2013. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem hihetetlen, egyáltalán nem, csak szegény gyereket sajnálom!

Ugyanis ezzel a kedves anyuka egy csomó olyan dolgot ad a gyerekének, amit az a gyomor még nem igazán tud vagy megfelelően nem tud megemészteni és ezzel egy csomó gondot fog majd okozni neki. Nem feltétlenül most, gyerekkorában, de már most is. Viszont ez a gyerek tuti, hogy felnőttkorában sokat fog járni a gasztroenterológiára.

2013. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
4-es. Te is elhiszed azt a sok marhaságot amit a hülye védőnők pampognak. Jól pofon kell őket vágni és többet nem szólnak bele a te dolgodba.
2013. aug. 4. 11:03
 6/43 anonim ***** válasza:
92%

Csak majd ha a gyereknek valami kart okoztok ezzel, akkor is lehet majd a korhazban mondani azt az orvosoknak, hogy a te gyereked es a te dolgod.. Nekik ez meg nehez a gyomruknak, es ezzel nem azt mondom, hogy ne taplalj hozza, de a porkolt nokedlivel es a toltott kaposzta nem valo meg ilyen pici babanak. Jo, hogy nem pacallal kinalod.


Pofozni? Csak azert, mert nem ert egyet?

2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon sajnálom a babát, főleg a buta, agresszív anyuka miatt (is).
2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok!

Jaj, én a védőnők pártján állok.

Tudod amikor én voltam gyerek ugye akkor engem is etettek mindennel, amit ma már nem ajánlanak, itt vagyok 26 évesen és több gyógyszert szedek az emésztésemre, mint némelyik 50 éves. Meg aztán még lehetne itt jó néhány fiatalt felsorolni vagy éppen idősebbet, akik szintén ebben a cipőben járnak és nem véletlenül!

Soha eszembe nem jutott, hogy nem a korának megfelelő ételeket adjam a gyerekemnek! Vannak szélsőséges dolgok, amikben én sem hiszek, pl. hogy 3 éves korig ne adjak tejet, ezt én is marhaságnak gondolom, de azért pörkölt, töltött káposzta fél évesen? Soha az én gyerekem nem kapott és ha lesz még gyerekem, nem is fog!

2013. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
meredek, szegény gyerek
2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy meg nincs neki foga, amivel megrágja az ételt ezzel elősegítve, elkezdve annak előemésztését. Ezért írják azt, hogy nem tudja feldolgozni a gyomra. Miért olyan nehéz várni még pár hónapot? Anyagi okokból? Nincs pénzed tápszerre? Gondolom te vagy az, aki nem akarja szoptatni. Ha nem akarod ne szoptasd, de azért nem kéne ajtóstul rontani a gyereked gyomrába.
2013. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!