Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit megijedtem! Szerintetek...

Kicsit megijedtem! Szerintetek le van maradva?

Figyelt kérdés

A kisfiam 11 hónapos, és majdnem egyedül jár, ezzel nincs baj. Viszont egyetlen értelmes, vagy legalábbis bármire hasonlító szót sem ad ki. Berreg, kiabál, mondja, hogy he! dede, baba, tetete, ilyenek. Nem mutogat, nem ad a kezembe semmit, nem tapsol, a kanalat csak rágja, nem játszik "egyedül evőset" sem. Megérti, ha valamit nem szabad, újabban az ajtó a kedvenc játéka, nyitja, csukja, löködi. Nem pakol dolgokat dobozba sem.

Szerintetek le van maradva?


2014. márc. 9. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Próbàlod tanítani? Mondjuk a tapsit?

Nem mondanàm h levan maradva bár a tapsit, csip csip csokát, pàpàt inteni én megtanitottam 6hosan tudta!

2014. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy:) Ne aggódj!! Az én 21 hónaposom sem mond egy szót sem, nagyon ritkán integet, és mostanában kezdett egyedül enni:):) Nincs elmaradva ő sem, mert megért mindent, sőt nagyon figyelni kell, hogy mit mondunk előtte. Ha 2,5 -3 évesen nem beszél akkor majd megkeresünk egy szakembert addig nem!

Még jó,h nem 3-4 hónaposan kellene csipcsipcsókáznia,:):):) Erről csak annyit, hogy a kisbaba tudománya nem feltétlenül az anyuka érdeme!! Uannyit foglalkozok a fiammal, mint anno a lányommal, aki 15,5 hónaposan megmondta a teljes nevét, és 18 hónaposan elénekelte a bocibocit..

2014. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva! Az teljesen megfelel a korának, amiket mond. A tóbbi dolog sem szentírás, hogy mikor kell csinálni.
2014. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen lemaradva!! Én kisfiam is kb. ilyen volt ennyi idősen! Egy éves kora után kezdett el látványosabban "kommunikálni", egyedül kanállal evőset pedig 16 hónapos korában.
2014. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódnod! Én hónapokig próbàltam tanítani a lànyomnak a tapsolàst...tök kudarc volt:(... aztàn egyik pelenkàzàsnàl elkezdett tapsikolni! Sok mindennel voltunk így és azt vontam le,hogy elraktàrozzàk a dolgokat és ha van kedvük hozzà majd csinàljàk. Kivéve a hülyeséget...az egyből ragad! A nyelv nYujtogatàst egyből csinàlta...de aztàn abba is hagyta. Szóval mutogasd a dolgokat neki..monsogasd...ő ezt elteszi a kis fejében későbbre:)
2014. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!