Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers Sleep&play pelenka...

A pampers Sleep&play pelenka nektek se bírja ki az éjszakát?

Figyelt kérdés
2 fajta peulsa van,az actyve béby és a sleep&play.az első nagyon bírja az éjszakát.most adtam rá a másikat és 4 órakor át kellett öltöztetnem,tisztába tennem.Nektek se bírja,vagy csak nálam volt egyedi az eset?
2009. dec. 14. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be. De nálunk inkább kifolyt, az oldalán. Mi a másik nagyot, drágát :( használjuk.
2009. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen szempontból sem vált be a sleep and play. A dereka sem volt gumírozott, sőt nem is volt elég magasan. És még be is vágta a picimet. Szóval, én többet nem veszek.
2009. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk se bírta ki a sleep, az aktív bébi kibírta volt hogy 12 órát aludt egy huzamba. Most 6 hónapos.
2009. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


nekünk is sleep and play-ben alszik a kicsi,de nálunk mostanában nincs semmi baj vele.

régebben volt,hogy átázott,de akkor nagyon nagy mennyiségeket produkált...

4,5 hónapos a picúr

2009. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be a pempers.Én már csak a Huggiest vagy a Liberót veszem.Ezekkel még semmi gond nem volt.
2009. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Active Baby nagyon jó, de a Sleep&Play nem véletlenül sokkal olcsóbb. Mi egyszer vettünk, alig vártam hogy elfogyjon, azóta csak Active Baby-t veszünk.
2009. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bizony,volt az Auchanban nagyon olcsón.ott vettünk,de nappalra adom rá,úgyis figyeli szoktam mikor telik meg a pelus.nagyon nem tetszik.De ezek szerint nem csak nekem nem jön be.jó babázást nektek.
2009. dec. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!