Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülinapi ajándék 1évesnek?

Szülinapi ajándék 1évesnek?

Figyelt kérdés
ötleteket szeretnék kérni hogy mit lehet venni 1éves gyereknek szülinapjára. van már építőkockája sütifalóbödönje hintája rongyija meg még sok más apróság. így nem tudom mit vegyek. első babás vagyok és nem tudom milyen játékok lehetnek neki jó.

2014. márc. 10. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1 éves szülinapra,pl. 4-5 darabos fa kirakót kaptak az enyémek. Állatosat,vagy virágosat.Szerették nagyon, a fiúk is és a lány is.Kertes házunk van,tehát jöhetett a hinta .Akkor kapták meg azt a bizonyos 3 kerekű kismotort,amit nagyon szerettek/ szereti még most is a kicsi,aki 3 éves. Baby csúszda is van. Azt is élték. :)
2014. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kismotort kapott, 1,5 évesen kezdte használni, addig meg tologatta. Nagyszüleitől dömpert kapott, kezdetektől imádja.
2014. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-bébitaxi,mindkét gyerekem imádta:

[link]


-FP ugrálló zebra,nagy találmány hogy odabent is letudja vezetni az energiáját a gyerek:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=9yMVD7RF9_k


kissátor labdákkal:

[link]

[link]



tricikli:

[link]


KINTRE:

dömper: [link]

ezt tapasztalatom szerint fiú-lány is imádja attól hogy fiús játék!


homokozó:

[link]


Csúzda:mi ilyet vettünk mert nem akartunk kicsi bentit amit pár hónap alatt kinől,ehhez pedig Apa csinált fa mászókát házikóval

[link]


kismotor:

[link]


remélem tudtam segíteni

2014. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. utolsó jók a ötleteid de panelban lakunk így. ezt is figyelembe kell vennem, bébi taxija van de még nem igazán tudja használni néha megy vele hátra felé. triciklin gondolkodom nagyon csak nem tudom mennyire fogná szeretni. kismotort addig nem szeretnék venni neki míg a bébitaxit nem tudja rendesen használni.
2014. márc. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!