Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok? FP ugráló...

Válaszolnátok? FP ugráló zebrán gondolkodom, mint első szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen mit tud? Oké,hogy ugrál,de hogy kell ezt elképzelni? A baba nem esik le róla? Csak fel-le,vagy oldalra is "kileng"? Érdemes megvenni? A másik,amire gondoltam,az egy kis bébitaxi,amiben lehet tolni,amíg nem tudja hajtani magát,aztán ha már tudja egyedül használni,akkor minden felesleges védőt le lehet venni róla.
2013. szept. 26. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ugráló pónink van, a 15 hónapos fiam pattog rajta kb 10 másodpercet, majd megkér hogy vegyem le. Oldalról támasztani kell különben leesik (pedig leér a lába). Lehet hogy csak nálunk nem jött be ez az ugrálós dolog, lehet hogy később akár haladni is tud vele, majd kiderül, de most még nincs sok haszna. A bébitaxit nem ismerem, de lehet hogy annak több értelme van.
2013. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsi lányom is ilyet kapott, csak micimackósba, pont az 1. szülinapjára. Nekünk bevált napi 5-10 percet biztos ugrált, forgott rajta, már a 2. gyerek nyüstöli... Kisfiam 12 hónapos és magától felmászik rá ugrál rajta, forog és lemászik 1 nap többször is. Nagyon szereti ő is. Annyit hozzátennék, hogy a kisasszonynak kellett a 1-2 hónap mire magabiztosan használta. Ja és a micimackós az plüss a zebra műanyag, én csak ezért kutattam fel mindent a micimackósért, mert biztonségosabbnak találtam... Szerintem szuper dolog! A bébitaxihoz te is kellesz...
2013. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évesen még nem, de pár hónapra rá már tudják használni a zebrát. Vicces aranyos és még egy 3 éves is szívesen használja. Valahogy úgy rezeg az egész.

Bébitaxi is jó, azt meg lábbal hajtja a gyerek mint a kismotort, csak a bébitaxinak szélesebb az ülőrésze és alacsonyabb az egész cucc.

2013. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de milyen az a Micimackós? Nincs róla link esetleg? Én is pont ezen dillemázok, mint a kérdező.
2013. szept. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. én 2,5 éve is csak használtan kaptam, most se találok eladót, de;


[link]

2013. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!