Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kölest hány hónaposan adhatok...

Kölest hány hónaposan adhatok a babámnak? Ő most lesz 6 hós. És vele egykorú babák Anyukái leírnátok nekem milyen ételt adtok a babátoknak egy nap. Mi sajnos tápszeresek vagyunk már.

Figyelt kérdés
Reggel tápot,tízóraira vmilyen gyümölcsöt/öket turmixolva babapiskótával ,délben húsos bébiétel, következő etetésnél táp, uzsonnára bébidesszert, este táp.És az egész napot végigkíséri tea és víz.Tejpépet eddig még nem adtam, mert azt hittem hogy csak anyatejes babáknak szabad adni kiegészítésül,de azt mondta egy kismama ismőrösöm hogy azt is szabad adhatom.Védőnőm nem vmi segítőkész. Elég sokszor eszik a kisfiam változatossá szeretném tenni az étrendjétét és minél előbb a tápról jó lenne leszoktatni. Mennyi idősen lehet?
2009. dec. 14. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én vettema DM-ben kölespépet (tejmentes), szoktam gyümölcshöz keverni, 9 hónapos.
2009. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!