Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek babám nincs még...

Szerintetek babám nincs még kész a kanalas evésre?

Figyelt kérdés

4,5 hós és a nagymértékű bukás miatt el kell kezdenem kínálgatni pépes étellel. Nos, én a HA-s vaníliás tejpéppel kezdtem, nem gyümülccsel és nem Sinlaccal. Ma kezdtem el. Minden kanál után kinyomta a nyelvével a pépet és nem evett semmit. nem kevertem neki sokat, csak próbálgattam.


szerintetek? Próbálgassam még tovább, mert ez természetes? Vagy már egyből ennie kellene?

sinlacot ajánlotta a dokinő, de arról hallottam, hogy nem ízlik a babáknak.


amúgy tápszeres baba



2014. márc. 10. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma kezdted el. Akkor mit vársz? Persze hogy még új neki, és kinyomja a nyelvével. Ha 6 hósan kezdted volna, akkor is ugyanígy csinálná, mivel neki ez még új, meg kell szoknia és meg kell tanulnia. Pár nap lesz mire belejön, úgyhogy ne aggódj ezen. Csak meg kell tanulnia, ez ilyenkor normális.
2014. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt se tudja mit kell vele csinálni. szerintem a legtöbb baba az első napokban ezt csinálja, enyémnek is kellett vagy 1 hét mire rájött, hogy nem kinyomni kell a nyelvével, hanem befele tolni :)

pont ezért írják egyébként sok oldalon, hogy mindig kanállal kezdjük a hozzátáplálást, ne cumisüveggel, mert mire a 2-4 kiskanál adagon túljutunk, addigra meg is tanulja hogyan kell kanálról enni :)

2014. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!