Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnak megváltoztak az...

Lányomnak megváltoztak az étkezési időpontok, most hogyan tervezzem egy napunkat?

Figyelt kérdés
4 hónapos, és 3 óránként evett, tápszeres. Már 5. napja nem működik a háromóránkénti evés, és összevissza van a napirend. Éjjel változó, hogy mikor kér enni, 2 körül, másnap 6 körül, vagy éppen hajnali 4kor. Így aztán a reggeli sem mindig ugyanakkor van, a 10 órai meg ki is marad. Viszont a héten kórházba kell vinnem vizsgálatra reggel, és mostmár így nem tudom hogy mikor etessem meg, mikor induljunk. Ezelőtt a "kavarodás" előtt mindik 7kor evett, és utána el tudtunk indulni. De így mostmár nem tudom, hogy hogyan kellene. Gondot jelent hogy éjjel összevissza ébred enni?
2009. dec. 14. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Most szokik át valószínü a 3 óránkénti evésről a 4-5 órás evésre. Ez nem baj, légy türelmes, pár hét és beáll a rend.

Én azt csináltam, hogy indulás előtt mindig megkínáltam, hgy egyen, és ha kell, bárhol lehet szoptatni...

VAgy várd meg, mikor eszik reggel, és utána induljatok el-addigra pakolj össze mindent, hogy csak menni kelljen.

2009. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónaposak vagyunk és nekem is 1 hete állt át. Ha belejöttök, hidd el, h jobb lesz, többet tudtok játszani és neked is több időd lesz. Nekünk így alakulnak a napjaink.

Éjjel: 2-5 között kel enni (szopi + tápszer)

Reggel: fél 7 és fél 8 között ébred, 8 körül reggelizünk (akkor már nem fogadja el a cicit, úgyh előtte fejek + tápszer), 10 körül elalszik egy fél órára

Tízórai: -

Ebéd: fél 12-12 körül (attól függ, h reggel mikor ettünk

Aztán alszik egy nagyot, min. 3ig

Uzsonna: 4 körül

Vacsi: 7 fél8 felé, legkésőbb 8kor alszik.

2009. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!