Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom náthás két...

1 éves kislányom náthás két napja. Eddig szörcsögött de már folyik kifele. Hányszor lehet vagyis célszerű kiszívni az orrát? Mert fürdés után alvás előtt kiszívtuk, kapott Nasivint de ahogy alszik hallom hogy szörcsög.

Figyelt kérdés
Orrszívózom, Nasivin, Cebion és tegnap vettem neki baby luuf balzsamot.
2014. márc. 10. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornő azt mondta, hogy naponta 3-szor szívjam (de van amikor többször kell), előtte sóoldatot cseppentek az orrába, kicsit hagyom, majd kiszívom, utána cseppentek bele Nasivint.
2014. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8hónapos, hasonló cipőben járunk. Kb óránkènt porszívóz, vagyis amikor hallom, hogy megtelt. Lefekvès előtt mindenképp. Nasivin nekünk használt semmit, ezért a doki felírt kikeverős orcseppet. Ez egy csoda. A luuf balzsammal is kentem 2napig, az is nagyon jó volt, cebiont is adom neki ( bár nem mindig marad benne), és amikor nagyon nagyon nyűgös volt (2 foga is jött közben), kapott egy kis nurofent lefekvés előtt.

Nekünk köhögés is volt, arra paxirasolt adtam neki.

Amúgy a doki antibiotikumot írt rögtön, mikor nincs láz és a közérzete is jó!

2014. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neki is a fogai jönnek kb 4 egyszerre :( gondolom ez is megviseli. Köszi. Túl sokat nem merem szívni (így is ordít nem szereti) de lefekvés előtt mindenképp rendberaktam.
2014. márc. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!