Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használta Vki a SAB Simplex-et...

Használta Vki a SAB Simplex-et a babájának? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Arra lennék elsősorban kíváncsi hogy Magyarországon mennyibe kerül,mert nem találtam a neten. És hogy mennyire jó?Köszi :)
2014. márc. 10. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szuper csak ez használ,közel 4 ezer.
2014. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? 4 ezer ft? Az brutális. Igazából azért voltam kivi az árára mert mi Németországban lakunk és azt adtak a kislányomnak de ugye itt ingyen van a gyógyszer gyereknek. De van amire picit kell fizetni 0.8 at fizettünk érte / 240 ft :) / azért nem semmi a különbség.És remélem jó lesz még csak 4-szer adtam neki eddig.
2014. márc. 11. 11:34
 3/4 anonim válasza:
Ugyanaz a hatóanyaga mint az Infacolnak és Espumisannak, esetleg próbáld meg azokat. Nálunk sajnos ezek nem igazán váltak be.
2014. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
komoly sajnos annyi...de nem csak ez ilyen drága a colief és biogaiai is ilyen árban van és 5!!!!!ml!!!!Éljen MO..........
2014. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!