Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan szuloket keresek akiknek...

Olyan szuloket keresek akiknek gyermeke gegeporc gyengeseggel szuletett. Fel eves kislanyomat mar tobben is lattak (haziorvos, gegesz) de engem megis aggaszt a hang amit nap mint nap hallok. Mikor mulik el vagyis mikor lesz jobb? (rofog hangosan )

Figyelt kérdés
GÈGEPORC GYENGESÈG

#Gègeporc
2014. márc. 10. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Az én kislányomnak is az volt, neki koraszülöttség miatt. Azt mondták mindenhol, hogy majd kinövi, legkésőbb 1 éves korára. Neki az első hónapokban szinte állandóan hallható volt, utána 10-13 hónaposan csak mikor sokat ugrált, mozgott. Most 15 hónapos, és teljesen elmúlt már! Nagyon aggasztott engem is, alig győztem kivárni :)
2014. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!