Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-2 év körüli gyereketeke...

Másfél-2 év körüli gyereketeket hogy öltöztetitek fel kintre ilyen jó időben?

Figyelt kérdés
Nálunk ma ragyogóan napos, szélcsendes idő van, 15 fok. Elsétáltunk a lányommal aki két éves lesz a boltba, és rajta egy nagyon vékonyan bélelt naci volt, sportcipő, rövidujjú body, pulcsi, tavaszi kabát, tavaszi sapka. Egy ismerősöm másfél évese hasonlóan volt öltöztetve mint az én lányom. Útközben találkoztunk még ismerősökkel, az egyik kislány két éves múlt, bent ült a babakocsiban, télikabát, bélelt nadrág, csizma, vastag szőrös sapka és még be is volt takarva. Szomszédunk 20 hónapos fián, overáll volt, téli sapkával ő is bent ült a kocsiban, amin még a bundazsák!!! is fent volt, szegény gyerek mozdulni se bírt, az anyukán meg csak egy pulóver! Én öltöztetem alul a lányom?? Szerintem ilyen jó időben már felesleges téli ruha a gyerekre, főleg ekkorákra...
2014. márc. 11. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, mi így voltunk ma kint. Volt rajta egy hosszúujju body, felette egy rövidujjú póló, egy viszonylag vékonyan bélelt nadrág (le fogom cserélni vékonyabbra, csak ma még nem volt időm előkeresni), félcipő, átmenetei kabát és átmeneti sapka. Bőven elég ennyi, nagyon jó idő van, ráadásul a fiam már régen nem babakocsizik, hanem motorozik, szalad. Így aztán végképp bűn lenne beöltöztetni.
2014. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos lány. Harisnya, farmer, rövid ujjú body, hosszú ujjú pamutpóló, szőrös kardigán, véköny kötött sapka. Volt nálunk egy mellény is, de azt a napon levettem róla, meg a játszótéren se kellett. De az én lányom fagyos. A csizma-overall-télikabát már szerintem is túlzás.
2014. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam 21 hós, ma így voltunk kint:

hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, kötött garbó, pufi mellény, alul harisnya + bemelegítő, vékony tavaszi sapka, átmeneti cipő. Még ez is sok volt neki, mert délben már leizzadt...

2014. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szilvi01 ***** válasza:
22 hónapos kisfiú, ma így voltunk kimt: vékony harisnyanadrág, bemelegítő naci. Sport cipő, rövidujjú póló, vékony pulcsi, téli kabát, átmenet sapka, babakocsiban ült.
2014. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, mi így voltunk ma lenn, és teljesen elég volt, nagyon jó idő van :)

rövid ujjú body, vékony pulcsi, átmeneti kabát, vékony sapka, átmeneti cipő.

2014. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah, lemaradt, kord nadrág...előző voltam
2014. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiam van. Sötétedés előtt voltunk kint, akkor már nem volt olyan meleg. Vékony harisnyanadrág, hosszú ujjú body, kertész-kordnadrág, szőrös polár kardigán, vékony sapi és bakancs volt rajta. Gyalog jött, babakocsit nem nagyon használunk már kb fél éve.
2014. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!