Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit autóztok, sétáltok,...

Mennyit autóztok, sétáltok, látogattok nagyszülőket a babáitokkal?

Figyelt kérdés

nekem most 3.5 hónapos a kislányom, de ha tehetem mindig úton vagyunk,kocsiba hál'istennek mindig alszik. mondjuk ahol mi lakunk onnan csak autóval tudunk elmenni, de sokat megyünk vásárolni, sétálni, mamáékhoz.


hagy szokja nem? vagy ti hogy gondoljátok?


2009. dec. 14. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Autózni nagyon ritkán szoktunk, mivel nincs. Vásárolni sűrün megyek a lányommal, sétálgatni cél nélkül ritkábban (mindig van valami elintéznivaló. Amikortól ki lehetett vinni a lányomat levegőre 1 héten 1x biztosan ellátogatunk a nagyszülőkhöz, akik a város (Bp) másik végén laknak. Sokat mászkálok vele, szerintem nem árt, adig is levegőn van.
2009. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi sétálni megyünk mindennap (amíg jó idő volt, naponta kétszer is, nyáron pedig a kertben dekkoltunk sokat a napi sétán kívül :)). Vásárolni is hetente többször megyünk a babával. Kocsival nem annyira gyakran, de mondjuk hetente egyszer-kétszer biztos kell valahova menni autóval is. Régebben elaludt mindig, most már nem, de szeret autózni :).
2009. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mindennap autózunk, szereti. Sétálunk délután, nagyihoz 1 héten 1 szer megyünk. 3 hónapos.
2009. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi egy nap 1x megyünk sétálni, 1 héten min. 1x autózunk, de általában többször. Szeret autózni, az üzleteket is szereti a fények miatt. 3 hós kisbaba


Mese

2009. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!