Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van olyan, hogy a...

Tényleg van olyan, hogy a baba lemegy a légzésfigyelő érzékelési zónájából vagy csak a szülők nyugtatják ezzel magukat?

Figyelt kérdés
Kicsim egész éjjel a kiságy legszélére kucorodva alszik és beriaszt az angel care figyelőnk. Ha azért jelez, mert lejött az érzékelési zónáról, akkor miért nem jelez egyfolytában, miért csak 1x egy éjjel?
2008. júl. 23. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is beriasztott a múlt héten. Én is próbáltam megnyugtatni magam, hogy 5 cm-vel lejebb volt az érzékelőről. Pedig nem! Mert volt már amikor 15 cm volt a távolság és akkor nem riasztott. Szerintem tényleg nem vett levegőt annyira mélyen aludt, teljesen összerezzent amikor hozzáértem.Szerintem csak mi nyugtatjuk magunkat.
2008. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ilyen, hogy "lemászott" az érzékelőről. Ez a műszer annyira hiperérzékeny. Nekem is ugranom kellett már párszor, és tényleg olyankor, amikor a lányom annyira mélyen aludt, hogy alig tudtam felébreszteni, vagy legalább valami reakciót kiváltani belőle, mert legtöbbször fel sem ébred ilyenkor. Én biztos, hogy legalább egy éves koráig használni fogom, és ha állítólag feleslegesen is, de inkább odaugrom hozzá amikor beriaszt.
2008. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis van ilyen. Nekünk is többször berisasztott, mert az ágy jobb felére tettük a légzésfigyelőt, ő meg éjjel "átmászott" az ágy másik sarkába. Aztán középre tettük a műszert azóta nem jelzett egyszer sem.
2008. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is középen van. És hetente többször beriaszt. :O(
2008. júl. 23. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.... Szerintem mindegy, hogy lemegy vagy sem, nekünk is Angel Care van és az elvileg az egész felületet érzékeli. Nekünk is beriasztott már 3-4x. 2 hós kislány anyukája.
2008. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a 401es van,amúgy ennél a tipusnál a kiságy középső részére kell rakni,nem tudom mért rakta az egyik hozzászóló a sarkába..na mindegy.Szerintem nincs ilyen,hogy lemászik róla!!!Az én babám kicsi még ,csak 12napos tehát nem is nehéz,mégis mikor beriszat tényleg annyira mélyen alszik,hogy úgy kell felsimizni-sokszor már erőteljesen,hogy térjen magához.Valamelyik nap többször is keresztbe fordult alvás közben..már szinte a lába lógott kia rácson,mégsem riszatott be a gép ekkor.Szval sztem ezek tényleg annyira érzékenyek,hogy nem szabad neki tévesen riasztani.Amúgy meg inkább legyen 100téves mint egy éles amit nem veszünk észre-mi legalább is ezt valljuk!
2008. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!