Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakik e vega anyuka kisebb-nag...

CsillaIrisz kérdése:

Lakik e vega anyuka kisebb-nagyobb babával a 17. kerületben a Tarcsai út, Naplás út környékén akinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés
Sziaszok, vega anyuka vagyok, 9 hónapos a kisfiam. Szeretnék baràtkozni olyan anyukàkkal akik szintén vegàk. Beszélgetni, babàzni ilyesmik. Van két nagyobb gyerkőc is a férjem előző hàzassàgàból, aki szintén vega. Tényleg csak azok írjanak akik szeretnének baràtnőt, mert én is azt szeretnék.

2014. márc. 14. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
És csak vega barátnőd lehet? Ez komoly?
2014. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Miert aki nem vega az mar allatnak szamit? Nem ertem mi koze ahhoz h lehet-e barat vagy sem. :D
2014. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Már miért lenne baj, ha azonos érdeklődési körű barátnőt szeretne? Ti ugyanezt teszitek, csak esetleg mások a "feltételek". Muszáj telef.sn. minden vega kérdést a gyűlölködő válaszaitokkal?
2014. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs de ő emelte ki hogy vega legyen. Akkor ki gyülölködő? És csak az lehet vagy azzal lehet közös érdeklődési köre aki vega?
2014. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kiemeli, hogy vega legyen, az még nem gyűlölködés. Mindenkinek más a fontos, neki ez. Pláne, ha ez az egész életmódra, gondolkodásra, beállítottságra kihat. Sokat segíthet, ha saját tapasztalatokat oszthat meg az ember. Mit nem lehet ezen érteni?
2014. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Olvasók!

Örömmel tudatom Veletek, hogy van barátnőm, több is akiket 10-15 éve ismerek és imádok. De egyikük sem vega. Ami nem baj, mert nagyon jó velük mindenféléről beszélgetni, de erről nem tudunk. És a babák is ritkák. Pláne a vega anyukák akik babát nevelnek. Ilyen barátnőm nincs. És szeretnék. Pusztán ennyi. Senkit nem akartam megbántani ezzel, nem az volt a szándékom.

2014. márc. 15. 20:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ès köszönöm mindazoknak akik nem a rossz szàndékot làttàk!
2014. márc. 15. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen lennék a barátod, de sajnos messze lakom és gyerekem sincs, de vega vagyok. Talán próbáld Facebookon. Sok vega és vegán csoport és oldal van már, ott írd ki a kérdést.
2014. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!