Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután leesik a köldökcsonk...

Miután leesik a köldökcsonk előfordulhat, hogy kicsit vérzik a köldök?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális. Ha leesett a köldökcsonk, pár napig továbbra is kell fertőtleníteni a köldököt, amíg teljesen be nem gyógyul.
2008. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit még lehet,de egy nap után már sztem nem lenne szabad.nekünk két napja esett le,még ilyen kis váladék szerűt leszedtem neki alkoholos fülpiszkálóval meg behintőporoztam de amúgy szép száraz.HA esetleg nedvedzik neki a pelus éa a bőre közé tegyél egy gézlapot,mert a pelus is dörzsölheti neki.de ne ragaszd le,mert a ragasztó megégeti a kis bőrét.12napos baba mamája
2008. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen , lehet, és amíg bármilyen váladék jön(mert jöhet még napokig is) kend minden pelenkázásnál alkohollal és hintőporozd. Szépen helyre fog jönni:-)

6 hetes kislány anyukája

2008. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. júl. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!