Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól gyermekem c. könyvet...

Aludj jól gyermekem c. könyvet milyen tapasztalattal próbáltátok? Ma este fogom alkalmazni először.

Figyelt kérdés
egy éves a lurkó. ha valakinek kell, pdf-ben megvan nekem is!
2009. dec. 15. 12:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
fél hétig aludt egyhuzamban!!! tényleg működik!
2009. dec. 17. 08:55
 12/12 A kérdező kommentje:
na, a harmadik éjjelen vagy hatszor ébredt szegénykém (viszont könnyen elaludt). bementem, beszéltem és 2-3 perc alatt vissza is aludt. másnap jöttem rá, hogy kibújt egy foga.. szóval így vészelt át egy éjjelt szegénykém. tegnapelőtt éjjel már egyszer ébredt, hamar visszaaludt. most éjjel meg felsírt egyszer és vissza is aludt magától. be sem mentem. nálunk viszont ha felsír, bemegyek, nyugtatom, visszaalszik és ha ezután bemegyek betakarni, akkor tutira felébred sírva. erről le kell szoknom... várnék majd tapasztalatokat!
2009. dec. 20. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!