Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban minden nap ugyanakkor...

Valóban minden nap ugyanakkor kellene kakilnia egy fél éves babának?

Figyelt kérdés
Most lesz fél éves és egyik nap reggel, másik nap délután, harmadik nap este kakil, össze-vissza. Van, hogy egyszer, van, hogy többször is. Tápszeres, illetve már hozzátápláljuk, ez is belekavart. A férjem családja szerint azonban már meg kellene lennie napi ritmusnak ebben a korban ebben a dologban is. Ez valóban így van? Szerintük beszélni kellene orvossal, hátha tápszer váltással megoldódna a gond. De én ezt nem is érzem problémának. Még olyan kicsi, minden étel új is neki, szerintem természetes, hogy össze-vissza működik az emésztése.
2014. márc. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:O

Jajj de hogy is!!!!!

2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éves lányomnak se fix a kakiló időpontja a napban!!!

Én ilyen hülyeséget még nem is hallottam.

1 voltam.

2014. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem felnottkent sincs kaki idom! en azon aggodnek ha napokig nem tudna kakilni nem azon hogy egy napon belul nem ugyanakkor sikerul.
2014. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen sincs nálam beállítva, szerintem senkinél sincs ilyen óra-perc pontosságra. Sőt ma asszem nem is voltam nagy wc-n.
2014. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt ember sem mindig ugyan abban az időben végzi a nagy dolgokat a wc-n. Ez nem gond, ha nem ugyanabban az időben kakil. Majd ha nem fog kakilni, az lesz a gond!

Nyugi, ne parázz nagyon ezen.

2014. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi ritmus... ezt imádom. És egy-két-há levegőt vesz, majd pisil, és büfizik, ja és mi az hogy nem alszik? Nyugi ez marhaság, nekem is sokat szívták a véremet ilyenekkel. A napi ritmus meg egy marhaság, mert egyik nap már ezt eszik, a másik nap meg azt, attól is függhet, meg az időjárástól, meg hogy mennyit mozgott stb.
2014. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te minden nap ugyanakkor kakkantasz??
2014. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs "kaki időm", ezt inkább nem is mondtam, mert a végén még én leszek a hibás, hogy tőlem örökölte a gyerek. A férjem családjában állítólag van, reggel kakil mindenki (férjem mondjuk tényleg így van vele, ezzel indítja a napot), ugyanis az egész onnan indult, hogy egy gazdag rokonnál voltunk látogatáson, és ott tettem tisztába a kisfiam, és hüledeztek, hogy délután 4-kor kakil? Ráadásul idegen helyen? Én erre megkérdeztem, hogy miért gond, meg szegény honnan tudná, hogy itt nem szabad. És akkor elmagyarázták, hogy a normális emberek reggel, ébredés után wc-znek OTTHON. Mint valami rossz vígjáték olyan az egész. A férjem a végén már megkérdezte, hogy mégis mit kellene tennünk? Reggel kirángatni a gyerekből a kakit, ha magától nem megy, a nap többi szakában pedig visszadugni, ha esetleg kijön valami? A férjem családja azzal érvel, hogy milyen rossz lesz majd, ha óvodában, vagy az iskolában, ne adja isten a munkahelyén jön rá a kényszer, mert mi nem tanítottuk meg rá, hogy ezt reggel kell. De tényleg nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne megtanítani bárkinek is. Mondjuk én már semmin sem lepődök meg, azért is engem okolnak, hogy nem nőtt még ki egy foga sem.
2014. márc. 16. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Jujj kérdező, ez azért durva :( valamit Próbálj ez ellen a felfogás ellen tenni, mert ezzel csak azt fogjátok elérni hogy idegen helyen nem mer kakálni. mint én is. Inkább rosszullettem minthogy elmenjek wc-re, akkoris ha mondjuk pároméknál voltunk. Egyszerűen nem merek, nehogy megszóljanak. Férjem, és egy szakember segítségével mostmár kezdek javulni. Itthon már akkoris eltudok menni wc-re ha nagydolgom van, ha a férjem nem dolgozik és a másik szobában tartózkodik. De máshol, ahol bárki hallhat ott még biztosan nem. Nekem is fél éves a fiam, nála sem mindig ugyanakkor van, de ilyen időbe kakilást még Véletlenül se említek majd meg neki, nehogy úgy járjon mint én!
2014. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, ugyan már.Én 31 vagyok, össze-vissza megyek WC-re. Kisfiam is, 5 éves. Sőt, én elmegyek a munkahelyemen is, rokonoknál is. Nincs ebben semmi szégyenli való, semmi kínos dolog. Kisfiam is bárhol elvégzi, ha kell neki, nem csak itthon.
2014. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!