Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 fokban mit adtok 4-4,5...

15 fokban mit adtok 4-4,5 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
Első baba és nem tudom,hogy mi lenne a megfelelő öltözék neki. Szerintem az overal már meleg lenne, de mégis ott van,hogy ő még csak fekszik, nem mocorog. Ha be is alszik akkor mindig van nálam egy pokróc, amivel be tudom takarni, de ez az öltöztetés. Mindig nagy gondban vagyok vele. Segítenétek:
2014. márc. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
h. Ujjú body, polár rugi, vékonyabb tavaszi overál , polár pléd kettéhajtva. Vagy h.ujjú body, harisnya, polárral bélelt farmer, pulóver, vastag, pufi kabát és a pléd. És természetesen mind2 esetben sapka.
2014. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
H.ujjú body+rugi+zokni+polár pulcsi+vékony tavaszi overál. Ha árnyékos helyen megyünk betakarom, ha naposon akkor nem.Ja, és persze satyi. A kocsiban van barikabőr alul.
2014. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a benti ruhára (body, blúz, nadrág, zokni) szoktam ráadni még egy nadrágot, pulcsit, vékony tavaszi kabátot, cipőt és vékony sapkát. Ha fúj a szél betakarom.

4,5 hónapos a lányom.

2014. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én erre gondoltam:

harisnyanadrág, melegebb nadrág, rövidújjú body, hosszúújjú pulóver és plüss pulcsi, sapka, és persze alá egy pokróc és betakarom egy pokróccal. Ez jó vagy még kell rá valami?

Köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 18. 12:00
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj, a kocsicipőt kifelejtettem :)
2014. márc. 18. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en 4 honaposom igy alszik kint a mozesben a teraszon: body+rugi+belelt farmer+kardigan+kabat+.sapka+kocsicipo+vekony pled.
2014. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most jöttünk fel, elég volt ez: body+rugi+vékony nadrág+polár kis kabát+ taki
2014. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!