Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben és havazásban...

Ilyen hidegben és havazásban a hordozókendő alá mit adtok kb 3 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés

Sajnos a kabátom nem annyira bő, hogy a cipzárt fel tudjam húzni. A baba egész háta és akár a feje is be van takarva a hordozókendővel. Nem tudom mit kellene ráadnom. Anorákot? vagy az már nagyon meleg lesz neki?


Délben mennénk a nagyért az oviba és elég nagy már a hó, így a babakocsit nem tudom tolni. Szánkót vinnék a nagynak, de a kicsit nem tudom ráültetni.


2012. dec. 12. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy plüss overallunk anno, olyan mint egy rugdalódzó, csak vastag, bélelt és plüss anyaga volt. Az alatt meg rendesen fel volt öltöztetve. Ilyen idős korában én még csak rugdalódzót adtam rá, szóval az volt rajta, bodyval, esetleg harisnyával, mert a lába ahogy lóg a kendőből mindig nagyon hideg volt.

Férjed kabátját nem tudod felvenni? Az talán nagyobb és be tudod húzni.

2012. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is plüss overallt adtam rá, illetve volt közös kabátunk, ami alá bezippeltem :) anorákban nagyon nehéz megkötni, hiszen csúszik az anyag. Elöl viszed még? Befér a kabátod (akár kismamakabátod alá?)


Hány rétegben kötöd és milyen kendőd van?

2012. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!