Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettol baja a kislányomnak?

Lehet ettol baja a kislányomnak?

Figyelt kérdés
5, 5 hónapos kislányomra ma a barátnőm vigyázott. 2 óráról volt szó összvissz míg az orvosnál voltam. Barátnőm update szerint étkezik , ami engem nem érdekel mert az ő dolga. Viszont mikor mentem a gyerekert nevetve mesélte, hogy evett ő vaníliás update pudingot és a gyerek nagyon kívánta nyúlt érte és adott neki belőle 4-5 kanállal! ! Majdnem elajultam!! Neki is van 2 gyereke így pláne! !!!! Lehet ettől baja a kislányomnak? ??? Természetesen barátnőm megkapta a magáét. Válasza az volt hogy túl reagálom hisztizek. Ennyitol nem lesz baja.

2014. márc. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Baja több, mint valószínű, hogy nem lesz tőle, maximum megy a hasa, ettől még baromság volt valóban.
2014. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván lehet tőle baja. Reméljük, hogy nem lesz.
2014. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuper. ..felhívtam a védőnőt , azt mondta , hogy semmi maximum hasmenés. Meg reméljük hogy a tejre nem allergiás
2014. márc. 18. 16:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Lett sajnos. .Nem hasmenés hanem ekcémás foltok az arcán. Ez egyértelműen amiatt van:-(:-(:-(:-(
2014. márc. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!