Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most nem szoktatom le a...

Ha most nem szoktatom le a babát, hogy éjjel megetetem, akkor nagy esély van rá, hogy még 2évesen is ébred majd ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés
ha megszokásból ébred a baba-és nem észik sokat-és ugyanabban az időben ébred,akkor erről le kell szoktatni,ugye?
2014. márc. 18. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babaáról van szó? Ha úgy érzed akkor szoktassad le, te vagy az anyukája és nálad jobban senki sem tudja mire van szüksége. Az én fiam is mindig ugyan abban az időben ébredt mindig, (2kor és 4 kor) de ahogy növekedett 4-5 hónaposan már nem ébredt fel, csak 4 kor utána pedig már akkor sem. Nem ugrottam minden nyekkenésére, de ha sírt akkor oda mentem még akkor is ha csak pár kortyot evett. Ha csak nyekereg akkor nyugodtan lehet hagyni 10-15 percet hátha vissza alszik. Ha sír akkor még szüksége van az éjszakai "szeretgetésre". Lehet száraz nálatok a levegő és megszomjazik nem pedig megéhezik? Talán besüt rá a hold? Vagy a szomszéd olyankor húzza le a redőnyét? Nehéz válaszolni a kérdésedre így hogy nem tudom mennyi idős.
2014. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
számít a kora! mennyi idős? az a valószínűbb, h kétévesen már nem tenné, akkor sem, ha nem "szoktatod le". de ha nem pici babáról van szó és alig eszik ezekkor az alkalmakkor, akkor nyugodtan iktasd ki az éjszakai evést
2014. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen igény szerint etettem őket.. az első már 3 hónaposan átaludta az éjszakát a második 5 hónapos kora után.

Azt nem szabad elfelejteni,hogy minden gyerek más!!!!

2014. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős fél éves kor után általában már csak megszokásból kelnek,fel ha felkelnek,és tudod,hogy napközben rendesen kap enni biztos nem lehet éhes akkor érdemes leszoktatni,úgy hogy el kezdesz vizet adni tej/tápszer helyett.
2014. márc. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már 8 hónapos-anyatejes,jól eszik napközben.az a baj,hogy ordit-és felkelti az egész családot.várok én,nem ugrom minden forgolódásra-de sajnos,ha egyszer nem adok neki,akkor reggel nagyon hamar ébredne
2014. márc. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!