Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri elektromos orrszívót...

Megéri elektromos orrszívót venni?

Figyelt kérdés

Akinek van annak milyen márkájú?

Bevált?

Teljesítménye van olyan jó mint a porszívósé?


2009. dec. 15. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Living Lab van. Hát, nem szív olyan erősen, mint a porrszívós, de jóval halkabb. Pici babánál szerintem jó, amikor nem kell nagy, sűrű cuccot kiszívni, hanem csak mondjuk picit folyik a nózija, vagy pl. a bukástól szörcsög...
2009. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk is van!Bánom hogy vettem!Egy vagyon, közben pedig egy vacak!Nekem ilyen van, de kb alig szív!2 hós gyereknek kínszenvedés volt vele szívni, pedig nem volt sűrű nehéz nyúlós a váladéka!

[link]


A porszívós sokkal-sokkal jobb!

2009. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált. graco van. elég erősen szív.
2009. dec. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a csöppi porszívóssal kezdtük,de éjszaka nem igazán volt nyerő bekapcsolni ezért vettem egy szájal szívhatot.Nekünk bevált,jobb még a porszívosnál is.Physiomer a márkája volt hozzá ajándékba 30db só oldat is.2hós baba.
2009. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem Pesztonka van, elektromos. Nagyon jó, a sűrű váladékot is szépen kiszívja, már a 3. gyerekemnél használom és semmi baja (6 éves az orrszívó). A porszívónak meg nem kell elöl lenni a lakásban. Ja és nem hangos.
2009. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én hülye vettem 1 Pesztonkát 8E-ért és már nagyon bánom,1 vacak.Ezért csak a porszívósat használjuk.
2009. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt Pesztonka az én 2gy.+ a keresztfiamat kiszolgálta.

Sajna 7 év után elromlott :-( Így vettem porszívósat jó mind a kettő bár nekem a porszívós drasztikus és egy csecsmőt nagyon megilyeszt és éjszaka nem igazán kellemes.

Mikor a gyerek félálomban van pedig nekem most 2,5 éves de ilyenkor nagyon megilyed.

A pesztonkában azt is szerettem hogy elemmel is működött így bárhol kiszívhattam neki.

2009. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy kaptam kölcsön egy pesztonkát, hát mit mondjak, szerintem semmit nem ér :(( egyáltalán nem szedi ki a váladékot.
2009. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi nekunk van LivingLab. nem volt jo semmire. az elejen se,most se. porszivosat hasznalunk,pikkpakk kiszivja, tokeletes!! 7hos kislany anyukaja
2009. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pesztonka van és nagyon elégedett vagyok. Mindíg szépen leszívta az összes váladékot. Halk, könnyű, kellően hatékony de nem drasztikus mint a porszívós. Elemmel is működik. És éjszaka sem ébred fel a fél ház rá. Egyszóval csak jót tudok róla mondani. 20 hós kislány anyukája
2009. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!