Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt kerekedik ki...

Mennyi idő alatt kerekedik ki az azonos oldalon való fekvéstől belapult bababuksi? Kikerekedik egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól (is) függ, hogy mennyi idős a baba. Az én babám 3 hónapos, egy hónappal ezelőtt laposabb volt valamivel az egyik oldalon a feje, mert mindig azon az oldalán feküdt, hiába próbáltam fordítani. Voltunk gyógytornán, plusz bevetettem egy-két trükköt, a lényeg, hogy mostmár azért a másik irányba is fordítja a fejét, és alszik is úgy. Egy hónap alatt "visszakerekedett" a fejecskéje.
2014. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam is jobban szerette az egyik oldalt és 1-2 hónaposan látszott is egy picit az asszimmetria. Nem voltunk gyógytornásznál. Mikor már megerősödött annyira a nyaka, hogy ügyesebben forgatta, akkor eltűnt a különbség.
2014. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen ledöbbentem amikor a 3 napos gyerekemen észre vettem hogy aszimetrikus lett a fejecskéje. A kórházban mindig magam felé fordítottam, valahogy eszembe sem jutott hogy másképp is kellene fektetni, persze a nővérek meg annyira nem törődömök voltak hogy még véletlenül sem szóltak volna.

Persze utána már én is forgattam. 3-4 hónapos kora körül alakult vissza a kis feje.

2014. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. márc. 20. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk annyira nem lehetett észrevenni, de olyan 3 hetes korától folyton csak háton tudott aludni, szóval lapos nem lett a feje, de a haja kikopott rendesen, tök kopasz volt :) Aztán amióta már bármilyen testhelyzetben bír aludni, kb 7 hónapos korától, azóta szépen visszanőtt a haja, szép kerek a fejecskéje. Nyugi, nem marad belapult :)
2014. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak sajnos még most is látszik, igaz a haja takarja :( Már 4 éves. Babakorában hiába forgattam át, valamiért úgy maradt a fejecskéje.
2014. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, kedves utolsók, az én kislányomnak (2 éves) sem rendeződött vissza valamiért teljesen. Igaz, hogy hosszú haja van, és feltehetőleg csak én látom az asszimmetriát, de én látom...

Mindegy, akkor ilyen marad. Mondjuk így is gyönyörű. :)


Köszönöm Nektek is.

2014. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg, a férjem oldala maradt nyitva, innen válaszoltam, de így is köszönöm. :)))
2014. márc. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!