Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babámnak még...

Egy hónapos babámnak még mindig kissé hosszúkás (csúcsos) a feje . Szülés után nagyon durva volt. Kerekedik még? Ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Hát persze!Folyamatosan formálódik,de te,aki minden nap a babáddal vagy,nem veszed észre a változást.

Később is,mikor már ül,forgolódik,egyre többet mocorog és meglátod szépen kikerekedik a feje.

2010. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, a koponya sokáig változik:-)Az én fiam elfeküdte, és majd 3 hónap volt, hogy kinézzen valahogy:-)Most már szép, de látszik, hogy lapos:-)
2010. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne szkennerem, nagyon szivesen belinkelnék neked egy fotót 6 hetes koromból....

Csúcsfejek hozzám képest....

Születésem után az Anyukám azt mondta: ez nem lehet az én gyerekem! :D

Nem tudom, mikor kezdett alakulni, de a 6-7 hónapos fényképeimen már jó nagy kerek fejem van, semmi nem maradt a deformitásból.

Kifejezetten kerek, azóta is...

Szóval ne aggódj, láttam már ilyet egyébként a családunkban, unokatestvéreim gyerekeinél is, pár hónapos korra szépen kialakul a fejforma.

Minden jót! :)

2010. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám vákumos segítséggel született.Na neki igazán csúcsos volt a kis feje.Most 7,5hós és semmi nem látszik neki.
2010. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!