Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is volt ilyen?

Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám, teljesen egyedül vagyok vele, mindenféle szülői segíség nélkül. Párom nagyon messze dolgozik, így ritkán tud hazajönni. Barátaim sajnos nincsenek itt, nem lakunk régóta ebben a városban.

Nem szoktam hagyni sírni a babát, alapvetően nem is sír, amikor nincs probémája, elnézelődik, játszik a kezével, van hogy fél órát is.Viszont vannak neki is rosszabb napjai.

Van hogy egyszerűen nem tudok rájönni miért sír, hozdozom magammal, akkor megnyugszik kicsit, de ahogy leülnék vele vagy letámasztanám a karom jó fél óra után elkezd ordítani. Volt hogy annyira ideges lettem már az egésznapos hordozástól, hogy ordítottam párat. Ekkor kicsit jobb, de ez nem megoldás. Szoktunk sokat sétálni, elalszik a friss levegőn, ez hasznos szokott lenni az ilyen sírásoknál is.

Ettől nem lesz lelkisérült? Hogy idegesnek lát vagy érez? És ha hallja hogy ordítozok? Pici a lakás, nem tudok elbújni.

Előfordult mással is ilyen elkeseredett idegesség?



2014. márc. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a Te helyzetedbe ez előfordul. Nem tudom, hogy nem tudsz-e védőnői segítséget kérni. Tehetetlen dühöt érzel, amit szerintem már mindenki érzett aki gyereket nevel.


Mivel nincs kitől megkérdezni, hogy jó-e az ahogy és amit csinálsz, bizonytalan vagy. Se szülők, se barátok, se más kismamák, se férj. Szerintem sokan bizonytalanok lennénk.


Mindenképpen keress társaságot, mert ebbe így meg lehet kattanni. No meg egy kis alvás is rád férne három havi egyedüllét után.

2014. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :-)

A Védőnőnk nagyon aranyos, volt már, hogy amikor tanácstalan voltam felhívtam őt.

Az egyetlen hely, ahová be szoktam menni beszélgetni a volt munkahelyem, de oda sem járhatok mindennap. Ott pár szót váltunk és ennyi. Az alvás jó lenne, igen.

Néztem babás programokat,belevetem majd magam a dolgokba. :-)

2014. márc. 20. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Fáradt vagy,az egész nap totál monoton,teljesen természetes, hogy ha úgy érzed kezdesz becsavarodni:D

DE!! itt a jó idő,sétálgass sokat és ha tudsz,ismerkedj a környéken, nyár végére már úgyis lehet vele játszózni(pl hinta)Hidd el sokat számít,ha az embernek vannak ilyen beszélgetős ismerősei!

Én 2 kicsivel vagyok itthon(3 és 1 évesek)és vannak húzós napok!

2014. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!