Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jár? Baj lehet?...

Miért nem jár? Baj lehet? Volt mással is így?

Figyelt kérdés
14 hós babám kapaszkodás nélkül pár hete lépeget, azt hittük megindul, de azóta is főleg mászik...Elveszti az egyensúlyát lehuppan..Csak pár lépést tesz azóta is, és mindig tolni akar valamit....
2013. júl. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Most "pihen". Par nap, het es beindul.

A lanyom is ilyen volt, aztan a jatszoteren szoltak az anyukak, hogy elindult. Ugy elcsodalkoztam, hogy fel se fogtam a dolgokat.

Nekik ezeket meg kell emeszteniuk.

2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még biztonságosabb és persze gyorsabb a négykézláb közlekedés.

ne siettesd, türelem :)

2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 15 hónapot már betöltötte és ő is pont így csinál. Egy hete járkált a szobában a butorok között. Én is azt gondoltam, hogy akkor mostmár majd csak elindul. Ő is sokat mászik , mert tényleg gyorsabb de tulnyomórészt kapaszkodva falmelett , butorok melett közlekedik már inkább. Én is azt látom, hogy az egyensulya nem az igazi még.
2013. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisebbik fiam is ezt csinálta:) Kb 18 hetesen indult meg:)) Vittük mindenfelé (bölcsiből lküldték vizsgálatra h minden rendben van-e vagy csak lusta a lelkem) de semmi baj nem volt, jobb szeretett mászni, de mint a golyó:) Most 3 éves, gyakorlatilag utol sem érem héha:) Ne aggódj.
2013. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hülye vagyok, nah :D 18 hónaposan :DDDDDDDDDDD
2013. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne sürgesd, nagyon ügyes hogy már lépeget. nálunk innen még volt 2 hónap mire egyedül ment. de utána aztán szaladt egyből mint a nyúl! :)
2013. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!!
2013. júl. 12. 09:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld mancs:)
2013. júl. 12. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!