Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem 4hónapos...

Hogyan öltöztessem 4hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Holnap reggel kórházba kell mennnünk, és nem tudom mit adjak rá. Vagyis a ruha megvan, ujjatlan rugi+magasnyakú body, de szerintetek adjak még alá harisnyát is, meg még pluszban egy kardigánt? Kocsival megyünk, de nem tudom a kórházban milyen idő lesz, gondolom táncsak fűtenek... ( Heim Pál)
2009. dec. 16. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém 3 és fél, de én a harisnyát nem tartom túl kényelmesnek, rugi alatt kerülöm, talán míg nincs nagyon hideg. Van egy nagyobb, jó meleg overálunk és azt teszem fölé, ha még hidegebb lesz, feladok rá majd alá még egy vékonyabb melegítőt. Így réteges és könnyű vetkőztetni is. Nem jó, ha túl melegen van, mert attól is megfázhat, ha kimelegszik. Mi így sétáltunk 2 napja, teljesen ok volt.
2009. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp adjál rá harisnyát meg kardigánt is az overál alá! Már mínuszok vannak, majd a kórházban levetkőzteted. Ott úgy sem csinálnak olyan meleget, hogy sok legyen a harisnya! A kardigánt meg le tudod kapni róla. Ha meg messze van tőletek a kórház az autóban szintén le veheted az overál-t, vagy kicipzározod, ha olyan.

2009. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9:05-ös vagyok, a rugi alá tényleg kényelmetlen a harisnya, nincs esetleg rendes naci amit rá adhatnál? Persze Te tudod, de én nem vinném ki harisnya meg kardigán nélkül. Még én is veszek harisnyát a farmer alá, pedig én mozgok. Plusz rajtam is több réteg van felül is, nem csak meleg kabát meg egy hosszú ujjú póló.
2009. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok... még álmos... séta közben be is volt takarva még, jó melegen... (bocs, h elfelejtettem, csak olyan egyértelmű volt) Szerintem a kocsiban sok lett volna még harisnya. Én a melegítőre szavaznék, ha nagyon hideg van (kis naci, kardigán)
2009. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!