Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babaja december...

Akiknek a babaja december 24-en (v.25-26) szuletett, hogy oldjatok meg az unneplest?

Figyelt kérdés
Kislanyom dec. 24en szuletett. Arra gondoltam, h aznap szulinapozunk csak es masnap reggel karacsonyozunk. Viszont azt is szeretnem, h csaladilag unnepeljunk de hat senkit nem rangathatok oda 24en delben, mibdebki otthon keszul. Tudom, h tarthatnan egy masik nap csak en megis szerettem volna aznap. Nem tudom, hogy legyen. Otletek, tapasztalatok?
2014. márc. 21. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocs az elirasokert telorol vagyok
2014. márc. 21. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 22.-én született, nagyon izgultam, hogy ne 24.-én, ezálltal én is sokat agyaltam ezen. Én úgy oldottam volna meg, hogy 24.-én csak karácsony és mivel nálunk amúgy is 25.-én van a családi ünnep, akkor családi karácsonnyal egybekötött szülinapot tartottunk volna.
2014. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt születésnapoztunk, déltől karácsony, majd este névnap,mert hát milyen cuki ha még Ádámnak is hívják pluszba :)
2014. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
délelőtt név napoztunk (Éva)délután szülinap este karácsony másnap és harmadnap szintén névnap :)
2014. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk tesóm karácsonyi. mindig úgy volt, hogy eleve összejött a család karácsonykor, megebédeltünk, jött a jézuska, játszottunk kicsit, utána hátat fordítottunk a karácsonyfának, megköszöntöttük és tortáztunk. tehát a karácsonyi sütizést kihagytuk és szülinapi sütizés lett belőle :D


szerintem ha nem szeretnétek 24.-én családozni akkor megtarthatjátok egy nappal előbb, 23.-án este, vagy 25.-én, mikor a család összejön karácsonyozni.

én azt az egyet kérném, hogy ne az legyen, hogy mivel karácsony, így ő nagyobb ajándékot kap. tesómnál sokszor így volt és egyrészt utálta, másrészt ugye hamar leesett neki, hogy akkor nem a jézuska hozza az ajándékot.

az meg, hogy más napon tartjátok belefér, ha belegondolsz, általában mások is hétvégén tartják a szülinapok, nem pedig aznap, mármint a tágabb család :)

2014. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!