Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
akarom etetni a gyerekemet üvegből erre odamászik após a gyerek arcába, persze hogy nem eszik a gyerek, hisztit csapott le hogy menjen már a képből -azt apos ilyet szól -egyél már mert szétváglak. hát persze hogy nem volt evészet. köpni nyelni nem tudtam. párom nem volt itthon hogy lássa hogy esetleg közbe avatkozzon.
2014. márc. 21. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
MEgmondtam volna apósnak, hogy 1: ne beszéljen így a gyerekemmel, 2: ne másszon a képbe etetés közben, mert enne szegény gyerek, ha tudna őtőle.
2014. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem rosszindulatból mondta!

Egyébként ha mennek látogatni a szülei, hogy hogy nincs otthon a férjed?

2014. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert após elfelejtette hogy ma később jön a párom tovább kellett bent lennie. de amúgy sose szól csak beállit közöltük hogy telefon van a világon de nem érdekli
2014. márc. 21. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Udvarias:) Ilyenkor gondolj arra, hogy a te párodat ő nevelte, és mégis lett belőle valaki. Ha másért nem, legalább ezért tiszteld, próbáld elviselni.
2014. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az én páromat nemsokáig nevelte mert elváltak az anyjával anno azt mindig is szrt a nevelésre
2014. márc. 21. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen mindegy, az apja és kész, sajnos el kell viselni-átlag körülmények között.
2014. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindent nem kell elviselni azért. Én a gyermekeimért ölök, nem szó szerint azért, de majdnem.

Sem a képébe mászás nem megengedett etetés közben, sem a stílus. De még a szó nélkül beállítás sem. Nálunk is voltak effajta próbálkozások, de kezeltük. Sértődés a mai napig van belőle, de a család (férj, feleség, gyerekek) az elsők, nem após-anyós...

2014. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!