Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok, hogy tapasztalatai...

Megírnátok, hogy tapasztalataitok szerint melyik a legjobb és melyik a legrosszabb pelenka? Miért? 3-s mérettől.

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Mi Pampers-t használunk. Vagy Premium Care (ez puhább), vagy a sima, mindkettő jó. Jók még a Babylove és Babydream pelenkák, szerintem tök ugyanolyan mindkettő. Huggies és a Müller saját márkás pelenkája is jónak tűnik, igaz, csak 1-2 használtunk még, kipróbálásra.


Ami nekünk nagyon nem jött be, az a Liberó. Mint a kartonpapír, olyan a gumirozott része, ezen kívül úgy jött ki belőle a nagy dolog, hogy öröm volt nézni (deréknál).

2014. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a huggies, mert jol bent tartja a holmit. A legrosszabb a libero, mert minden iranybol kifolyik a cucc, plusz egy adag pisi utan ugy felfujja magat, mintha egy jo termetes mosogatoszivacsot dugtam volna a gyerek pelusaba.


De minden babanak mas alakja van, igy mindnek mas az idealis. Az enyemek husos fajtak, mi ezt tapasztaltuk veluk.

2014. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a pampers premium vált be, illetve a bugyi pelenka. A libero bugyi pelenkaja nagyon rossz, folyton kipisilt belőle
2014. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero vált be, próbáltuk a pampers premium care-t és az active babyt is, mindkettőből kifolyt minden.
2014. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Libero vált be

Pampersből sokszor kifolyt minden és mellé még büdös is egy pisi után. A pampers állandóan lógott rajta egy óra múlva. A Libero ha egész éjjel rajta van, akkor sem lóg reggel, pedig este 7től reggel 8ig van rajta

2014. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl. alig vártam, hogy elfogyjon a pampers, a dm-estől rosszul voltam, nekem csak a müller saját márkás jött be. Semmiből nem folyt ki a cucc, csak egyszerűen ez szimpatikus minden szempontból. Mellesleg árban is nagyon jó, pláne ha kedvezménnyel sikerül bevásárolni belőle.
2014. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a Pampers nagyon jó nedvszívó, de a kialakítása olyan, hogy meglazul a gyereken, éjszakára Liberot használok, mert az sokkal jobban a helyén marad, és megtartja a légzésfigyelőt, nappal meg Pampers, mert az szárazabb marad. Egyébként a Pampersből jobban kifolyt nálunk a matéria, mert nem illeszkedett jól.
2014. márc. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!