Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessége (i) d alatt mi...

A terhessége (i) d alatt mi volt a legrosszabb, és mi volt a legjobb?

Figyelt kérdés

A legrosszabb: a kedélyvaltozasok, nagyon érzékeny voltam

A legjobb: az elso ultrahang, amikor 6 hetesen meghallottam a kis szivét verni..A doki velem egyutt sirt, annyira elérzékenyult o is ;)


Es Nektek? :)


2010. jan. 6. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A legrosszabb: amikor 5 hetesen erősen elkezdtem vérezni, és azt hittem, hogy elment a babám. Ráadásul 4 napos ünnepi hétvége előtti este volt. Senkinek nem kívánom azt az utat a nőgyógyászati ügyeletre, majd utána a napokat, amikor félóránként néztem fektemben, hogy vérzem-e még, és még csak egy terhességi tesztem se volt a házban.


A legjobb: amikor 12 hetesen először megláttam őt emberi formájában. Döbbenetesen kifejlett volt már ekkor, keze-lába járt, ficánkolt. Egyáltalán nem számítottam rá, hogy ennyire "kész" baba lesz. :-)


25h km

2010. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb: apával nézni Őt az UH-n, plusz a szülés, de az már nem oda számít. :)

Legrosszabb: 8 hónapnyi, napi 24 órás kínzó gyomorégés.

Az első és a 3. terhességemnél legjobb a pozitív teszt látványa volt, a legrosszabb pedig az, amikor megtudtam, hogy elvetéltem :(

2010. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Leges-legrosszabb 9 hetesen vérzés. Doki sehol. Ügyelet.

A többi bagatell: gyomorsav nyári 42 fok, és az hogy nem láttam a lábaimat (mármint nem a látvány miatt, szó szerint nem láttam, hová lépek :) akkorák voltak


A legjobb nekem is a szívhang. 8 hetesen derült ki.. miután úgy tudtam, sose lesz gyerekem...(és mivel vén vagyok mint az országút, a doki daganatra gondolt, mint később elmondta.)

2010. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legjobb: mikor kiderült ikreket várok, a 18.héten pedig kiderült 2kislány. Mindketten lányokat szerettünk volna.

A legrosszabb: sokat híztam(35kg), a 26.héttől pedig iszonyatos módon elkezdtem vizesedni, a 33.héttől már mindenem bedegadt és rettenetesen fájt a lában akkor is ha álltam és akkor is ha feküdtem. Sehogy nem volt jó!

2010. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legjobb: pozitív teszt, az uh-ok, a pocakom növekedése, amikor meghallottam az első szív dobbanásokat :) és amikor már a kezemben foghattam a kis csöppséget.

A legrosszabbak: 35 hetesen eszméletlen módon kezdtem vizesedni, a lábaim hatalmasra dagadtak, a szülésig kb. 10 kilót "híztam" a víz miatt, be is csíkosodtam:( és a szülés előtti napokban a pokoli gyomorégés, hiába szedtem rennie-t, kb. félórát használt utána kezdte elölről.

2010. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legjobbat nehéz megfogalmazni: érezni, hogy bennem fejlődik egy kicsi új élet, aki anyává tesz, és a kíváncsi várakozás szülésig, hogy kislány vagy kisfiú. A legrosszabb: tudni, hogy a férjem megcsal, és válni fogunk.
2010. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

legrosszabb: 17 hétig nap 24 órás reggeli rosszullét nagyon le is fogytam

legjobb: 7 hetesen meghallottam, hogy dobog a szíve, bőgtem mint egy gyerek


tervezett baba és rögtön sikerült :)

2010. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb: uh-okon látni, ahogy fejlődik, megtudni a nemét, látni hogy ásít, érezni, ahogy mozog. Szinte az egész terhességem problémamentes volt.


Legrosszabb: végefelé légszomj és mikor már sehogy sem tudtam aludni, hanyatt fuldokoltam, oldalt folyton fájtak a csontjaim, sűrű vizelési inger, nem tudok lehajolni bekötni a cipőm, futni, ugrálni... gyerekes dolgok, de hiányoztak... menni is nehezemre esett már a végén. Kb ennyi.

2010. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb: szinte az egész terhesség, de mikor éreztem mozogni, az felemelő volt.

A legrosszabb: Az utolsó 2 hónapban a vizesedés, és a szex mentesség, nem azért mert nem lehetett, hanem a párom nem érzett rá kedvet.

2010. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: amikor 6 hetesen utrogestan golyót nyomkodva fel észre vettem, hogy nyitva a méhszáj... aztán amikor 9 hetesen mondta az orvos, hogy úgy néz ki elhalt a terhesség, mert nem találtuk hüvelyi uh-val a babát, se a szívahngot, se semmit

Legjobb: amikor kiderült, hogy a 9. heti uh vaklárma volt, és amikor először megrúgott

21 hetes kismami

2010. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!