Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » És jó baba kérdéstől mást is...

És jó baba kérdéstől mást is a hideg rázza?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanezt kérdik és erre most mit lehet mondani, hogy lehet egy baba rossz? Jó lehet hogy a lányom sokat sír, nyügös, nehezen alszik el, és akkor ő most rossz?
2014. márc. 22. 21:31
1 2
 1/17 Babeli Zurzavar ***** válasza:
86%
A jo valasz erre, hogy jo baba, es kit erdekel a masok velemenye?! Nekem jo, a legjobb:-)
2014. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt mondtam ma anyumnak, hogy mindenki ezt kérdi tőlem is. Attól jó baba,hogy nem sír vagy alszik e éjszaka? Engem is kiráz a hideg amikor megkérdik.
2014. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyes válasz, hogy "nem létezik jó és rossz".
2014. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is kérdezik, mondom, hogy jó baba és kész :), ennyi erővel minden kérdésen ki lehet akadni, mert mindenki ugyanazokat kérdezi: van-e elég tejem, alszik-e éjszaka, hány kiló, ez már a végleges haja? és a többi hasonló, de hát mit lehet kérdezni egy babáról? Azt nem, hogy milyen könyvet olvas szívesen... :)

Csak mosolyogj és mondd, hogy jó baba.

2014. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

NÉzd az érem másik oldalát!

Az, hogy valaki érdeklődik a babád iránt- ezt nem rosszindulatból teszi!

Az, hogy megkérdezik, hogy Jó kisbaba? Ez szimplán egy érdeklődő kérdés, mint kb a Hogy vagy? És a válasz is kb ugyanaz, mert mondod, hogy jó kisbaba igen! a másik kérdésre meg - köszönöm jól vagyok- és ennyi.

Örülj neki, hogy érdeklődnek irántatok. És ha nem kérdeznék meg, az sokkal rosszabbul esne, nem? VAgy az, hogy végigkérdeznek, hogy szopik-e? tud kakálni? mennyit alszik éjszaka? gyarapszik a súlya?

Szóval érted....

Szerintem ez egy normális gesztus egy embertől, hogyha kisbabád van, hogy megkérdezi, hogy jó kisbaba-e?

De lehet, hogy én gondolom rosszul....

2014. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Erre a legjobb válaszunk az, hogy: "Igen, jó kisbaba, működik rendesen. Eszik, alszik, pisil, kakál. :D "
2014. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

engem nem zavar, sőt. úgy várom, hogy megkérdezzék, mert akkor dől belőlem a dicséret és a dicsekedés :) :)

ha nem kérdezik meg, akkor meg úgyis én jövök elő a témával...

az én kisfiam olyan jóó baba.


gondolom nem ezt vártad, hanem együttérzést inkább, de inkább azt mondom neked, miért törődsz másokkal? élvezd az anyaságot, azt, hogy szerelmesen szereted a gyerekedet, minden boldog percet, ez a lényeg :)

és nem kell azt gondolni, hogy az anyaság, az odaadás, gondoskodás azzal mérhető le, hogy sír e a gyerek, meg hogy jól alszik e. ez természet kérdése főként.

egy kisbaba pedig nem lehet rossz. a legtisztább emberek a gyerekek, őszinték, szeretni valók, angyalok... dehogy rossz! szeresd csak és élvezd hogy anya vagy :)

2014. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi baj ezzel a kérdéssel! Kedves kérdezö, ennél bisszantóbb dolog soha ne történjen veled...
2014. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök átlagos kérdés.Egyszerűbb ezt kérdezni, mint végig skálázni mindent.Ahogy ezt megkérdezed egy anyukától, elég egyértelmű miről érdeklődik az ember!!!

Tőlem is ezt kérdezték, és én is most uncsitesómtól ezt kérdezem mindig.És ilyenkor vagy az a válasz hogy persze minden rendben van, vagy ha van valami gondja (szoptatás, poci fájás..stb), akkor azt megbeszéljük..

2014. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kicsit ez is túl van misztifikálva. Nyilván nincs rossz meg jó baba, de vannak nyugisabb, meg problémásabb gyerekek. Az enyém picinek egy álom volt, evett meg aludt, most meg egy hétszentség. Nagyon eleven gyerek. És mit mondok ha valaki megkérdezi, hogy milyen? Hát azt, hogy eleven, nem mindig egyszerű vele.

Szóval nem rossz baba a lányod, csak több törődést igényel.

2014. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!