Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bcg oltásnál ez normális?

Manu19 kérdése:

Bcg oltásnál ez normális?

Figyelt kérdés
7 hetes babámnak ma fakadt ki az oltás helyén lévö pukli. nem koraiez még vagy természetes? nekem tennem kell vele valamit eddig nem nyultam hozzá. Ki fog ürülni magátol,hány napig tart mire teljesen ki ürül?
2014. márc. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Normalis, igen. Valtozo hogy mennyi ido alatt gyogyul. Nem kell vele semmit csinalni csak tisztan tartani
2014. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén teljesen normális. Én fiamnak 4 hetesen fakadt ki, nem korai a tietek. Ne aggódj teljesen jól működik a babád. :D
2014. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem hány napig tartott, nem sok asszem 3-5 nap között volt. Most 4 hónapos és most olyan enyhe pici sebecskének néz ki.
2014. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia fiamnak 6 héttel oltás után fakadt ki, azóta másfél hónap telt el már, egész pici seb-heg.
2014. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak 8 hetes korában fakadt ki (aztán 2,5 honaposan megint egy kicsit). Azota csak kicsi sebecskenek látszik.
2014. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, nem kell tenni vele semmit, a vedonom azt mondta, tegyek ra egy tiszta gezlapot esetleg. De felesleges, egyszer próbáltam, de a mozgása miatt nem maradt ott :)
2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.Azt mondta a védönö h ki fog fakadni csak azt nem h mikor de igy már meg nyugodtam h teljesen normális igy elsö babánál minden aproságon meg vagyok rémülve :D
2014. márc. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!