Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan lehet elkezdeni...

Hány hónaposan lehet elkezdeni ölbéli játékokat játszani, vagy egyáltalán mondókázni?

Figyelt kérdés
A két hónapos fiam szereti a lovagoltatókat és höcögtetőket. Nagyokat mosolyog közben néha kacag is. Ekkor már van fejlesztő hatásuk? Ti mikortól kezdtetek el ilyeneket játszani velük?
2014. márc. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tetszik neki, nyugodtan :) mondókázni szerintem már a pocakban lakó babának is lehet, ki tudja, talán már az is jó neki.


mondjuk én 2 hósat nem nagyon ültetnék... max. kézben tartsd, vagy fekve játszatok még.


én mindig énekeltem, verselgettem a picinek, születésétől kezdve, de kb. 4 hónapos koráig elég finom, óvatos játékokat játszottunk. (isze pisze típusúakat) :)

2014. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Születésétől fogva. Na persze nem lovagoltattam, csak mondtam neki a mondókákat:-) A térdemen feküdt amit kicsit felhúztam.
2014. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már lehet, csak óvatosabban. Mi 3 hónapos kora óta járunk Kerekítő és Ringató foglalkozásokra hetente és imádja, itthon hozza a könyveket és mutatja melyiket kell énekelnem :) 20 hónapos.
2014. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!