Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes a babám.4...

Csak anyatejes a babám.4 hónaposan elkezdeném a hozzátápit. Mivel? Pl. Tejpép?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Tejpéppel semmiképp ne kezdj. Az ugyanaz mint a tápszer. Gyümivel kezdj.
2014. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Még várj 2 hónapot.
2014. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tejpép tápszer alapú. Ha nem ódzkodsz tőle, akkor nyugodtan kezd azzal. Nem értem, hogy miért kell úgy csinálni mintha a tápszer valami méreg lenne.
2014. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráérsz vele még, bár az enyém is csak anyatejes volt, 4 hónaposan kezdtem neki gyümit adni: alma, barack, sárgabarack, banán, szilva. Ezeket ette eddig. Én úgy csináltam, hogy először csak meghámoztam az almát, és hagytam, hogy nyalogassa. Aztán almareszelőn lereszeltem, és csak a levéből adtam neki egy-két kanállal pár napig. Aztán minden nap egyre többet a lereszelt almából. A többi gyümit is almához keverve adom neki.
2014. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfogadta a kanalat? Nem várok fél éves koráig. Miért rossz a tejpép? Van aki csak tápszert kap...Gyümibe kekszet mikor teszel? Délelőtt vagy délután kap?
2014. márc. 23. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én babám először még nehezen fogadta a kanalat, de pár nap alatt belejött. Ő tápszeres volt, így én nyugodt szívvel adtam neki a tejpépet 4 hónapos korában. Egyébként nem tudom, hogy miért ellenzik ennyire.
2014. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Almával kezd, tejpép szerintem se a legjobb választás kezdésnek. Mi is 4hósan kezdtük, én délelőtt adtam neki, mert igy ha fájna a pocakja akkor nem éjszaka szenvedtek. Nálunk a következő a sütőtök volt. Kekszből a fosfovit adható 4hónapos kortól.
2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MIért akarsz mindenképp hozzátáplálni? Csak kíváncsi vagyok nem kötözködök!
2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok: kanalat elfogadta, bár nem is volt más választása, mert mással nem próbáltam. Most 5 hónapos szépen nyitja a száját, persze így is nvan néha, hogy összekenünk mindent. Kekszet még nem adtam neki.

Őszintén én azért nem adtam neki tejpépet, hogy a természetes ízeket szokja, de nem látok benne semmi kivetni valót, ha valaki azt adja. Bár szerintem érdemes a gyümikkel kezdeni.

2014. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Védőnő tanácsára zöldséggel kezdtünk. (Répa-krumpli)

Nagyon jól fogadta a kanalat a kisfiam, azóta is jó evő.

Keksszel kicsit várjál még, majd ha bevezettél néhány ételt, mert székletfogó.

2014. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!