Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok jó hordozókendőt...

Tudtok jó hordozókendőt ajánlani kezdőknek?

Figyelt kérdés
Van már egy kislányom, most vagyok terhes a másodikkal, és szeretnék egy hordozókendőt venni. Tudtok olyat ajánlani amit egyszerű megkötni, és külföldön is kapható/vagy postáznak külföldre? Esetleg jól magyarázó videó? Mert eddig csak olyanokat találtam, hogy csak néztem, hogy én így tuti nem tudom megkötni :)
2014. márc. 24. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes olyan boltot/helyet keresni, ahol lehet kölcsönözni. Én így tettem, heti 1000 Ft-ért kaptam egy irtó könnyen megköthető, rugalmas kendőt, amit utált a fiam. Aztán vettem egy baby ergonomra hasonlító hordozót pici pénzért, az néha jól jön, de nincs kihasználva. Mellesleg jó elképzelés, csak én pl utálom, hogy mindig összeizzadunk. Szóval érdemes vásárlás előtt kipróbálni, mert nem olcsó.
2014. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a kölcsönzés mellett döntesz, ajánlom figyelmedbe a Close/Caboo-t. Ez egy rugalmas kendő anyagból készített hordozó. Ugyanúgy van benne a baba mint kendőben lenne, csak pofon egyszerű használni.


Viszont mivel csak kis ideig (előlhordozásra) lehet csak használni és ahhoz képest viszont baromi drága így ezt csak akkor ajánlom, ha kölcsönzöl... de akkor nagyon, én imádtam. Utána meg már jöhet egy meitai vagy hibrid hordozó... ha továbbra se szívesen kötözgetsz :)

2014. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karikás kendő? azt nem nagyon kell kötözgetni.
2014. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!