Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendőt érdemes...

Milyen hordozókendőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

A babám 2 hónapos, elég síros, kézben könnyen megnyugszik, de ha egész nap a kezemben van, nem tudok semmit csinálni (így egyelőre késő este vasalok, takarítok, de már kezdem nem bírni...), ráadásul itt a bátyja is, akivel szintén foglalkozni kell. Arra gondoltam, vennék egy hordozókendőt, de nem tudom, milyet érdemes. Úgyhogy hordozásban tapasztalt anyukák véleményére lennék kíváncsi. A baba 2 hónapos, 5,5 kg. Olyan kendőt szeretnék nyilván, amit kicsit hosszabb távon tudok használni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 12. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elmèsz egy hordozoklubba ès ott segitenek. Elèg drágák ezek a kendők....és leht h megveszel egyet és utàlni fogja ugyh érdemes kikérni szakember tanàcsát. Ki is lehet kölcsönözni. Szinte mindenhol vannak.
2014. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, és a jó szándékot is értem, de sajnos a hordozóklub kilőve. Egy kis faluban lakunk, autónk nincs, hordozóklub van egy hozzánk közel lévő városban, de elég macerás lenne a két gyerekkel útnak indulni. Szóval elsősorban tényleg a tapasztalatok érdekelnek (a kendőt neten rendelném).
2014. febr. 12. 12:13
 3/15 anonim ***** válasza:

A legeyszerűbb kendő,szerencse kérdése a dolog:Nandu.3ezer forint körül már találsz:)Nekem AMazonas kendő van, ez 10e és középkategóriás és nagyon szép.. [link] Csak nem karikás. De fb-n ha fent vagy akkor ott van egy csoport ahol tudsz körbenézni,kérdezni.

Árulós csopi: [link]

2014. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nézd meg a Liliputi és a Gremese oldalakat, a kendők általában 9-10 kg-ig ajánlottak, mei-tai lassan jó lehet nektek is.
2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kitti85 ***** válasza:
szis! Nekem hop tye van és nagyon szeretem. Én is neten rendeltem és a mellékelt képek alapján könnyen meg lehet kötni. (joababanak.hu) Nekem is van a Pici mellett egy Kicsi így nagyon kellett ez mai napig szépen alszik benne csak már hátra kötöm 7 hós. Sétánál még előre kötöm úgy sem vészes. Van ára de nekem nagyon bevált.
2014. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia,


Elsőkörben én is mei-tai-t ajánlanám, van belőle csatos is, ahhoz semmilyen technika nem kell csak felcsatolod, de a sima kötős sem bonyolult. Olyan 3 hónapos kortól ajánlják. Nekünk Gremese-s van nagyon szerettük, 15 kg-ig használható. Elég húzós, de biztos lehet venni használtan is.

[link]

használtan:

[link]

[link]

2014. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettek! Nekiugrok, és átnézek mindent, amit írtatok és linkeltetek! Még egyszer köszönöm! :)
2014. febr. 12. 22:13
 8/15 A kérdező kommentje:
A Gremese nagyon szimpatikus, gyakorlatilag a postaköltség fejében kipróbálási lehetőséget nyújt, mert ha nem jön be a mei-tai, akkor a vételárat visszafizeti. Ezt csak azért írom, hátha másnak is segít... :)
2014. febr. 12. 22:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, akik mei-tai-t használnak: mekkora volt a babátok, amikor ténylegesen tudtátok használni?
2014. febr. 12. 23:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Gremeséből 2 méret is van.Nekünk a nagyobb van, de azt kb 9hós kortól ajánlja az Emese. Lehet hogy jobban járnál egy kendős mt-vel.(Csengelino,lujzus,encsi,emmi)Mi 6hós korától azt használjuk.De kisebb korában,napi 5-10 percre amig a nagyot elhoztam addg meg a Bora meitai-t használtuk.Egyébként kényelmes a gremese,nekem bejöött:) [link]
2014. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!