Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé koszmó elleni sampon...

Babé koszmó elleni sampon tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi leáztattuk olajjal, azután csak ezt használtuk két évig, soha nem jött ki többé.
2014. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nagyon jó. Két-három hajmosás után eltűnt a koszmó.


Mivel elég drága szer, és elég sok van egy flakonban, így én felesben vásároltam egy másik anyukával.


Amúgy elszámolható egészségpénztárra, mint utólag megtudtam.


Viszont tényleg nagyon hatásos, csak ajánlani tudom. Előtte minden házi praktikát kipróbáltunk eredménytelenül, ez meg tényleg elmulasztotta két-három hajmosás alatt.

2014. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg jó! Megéri!

Babám feje elég koszmós volt, az olajos áztatás nem volt az igazi, akkor vettem ezt és pár hajmosás után eltűnt neki a koszmó.

2014. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ilyet veszek. Néztem a többi félét is (Bio Bio, Eucerin, Sebamed), amik olcsóbbak, de inkább nem kísérletegetek, mert ha nem jönnek be és kipróbálunk 3 félét, az már majdnem 10.000 Ft.
2014. márc. 24. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos is írhat fel koszmóra krémet, ha jól emlékszem receptre kb. 300 Ft egy dobozzal.
2014. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jó, nekünk is bevált!
2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!