Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a koszmó elleni sampon?

Mire jó a koszmó elleni sampon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk gyerekorvosnál az 5 hónapos kisfiammal, és mondta a doktornő hogy vegyünk Babé koszmó elleni sampont. Nagyjából leszedtem neki olajjal, akkor azt javasolta, nagyon sok le is jött. Azóta lekapirgáltam amit tudtam és már alig látható a fejecskéjén. Nem tudom miben segítene ez a sampon. Mert ha nem használ, nem szívesen venném meg erre a minimális koszmóra, ami alig látható a fején.

2013. febr. 6. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Eltünteti a koszmót, és megelőzi! 1 flakon már 1 éve meg van, és még szinte több mint a fele benne van! (mert csak 1 diónyi kell és heti 1× mosom vele neki még mindig a haját!
2013. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk is ajánlották ugyanezt, mikor a fiam kicsi volt (sőt azt mondták, hogy hajlamos lesz a koszmóra). Hát ehhez képest 3 hónapos korától a Gabi esti fürdetővel fürdettük, közben a fejbőrét babaszivaccsal megdörzsölgettük, majd a törölközővel is megdörzsöltem, és kb. 1 hét alatt múlt el a koszmó teljesen úgy, hogy azóta se jött vissza (2,5 éves a fiam). Felesleges vagyont adni azért a Babé samponért.
2013. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy ha lekapargatod, attól csak kiszárad a fejbőre, és újra meg újra vissza fog jönni a koszmó. Szerintem is érdemes lenne beruházni egy flakon Babéra. Nagyon gazdaságos, sokáig eltart (nekünk több mint fél évig kitartott), és nem mellékesen megszünteti a problémát, jó eséllyel véglegesen megszünteti a koszmót.
2013. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi is Gabi fürdetőt használunk most. Ezek szerint nem számít hogy most alig van a fején, ez később visszajöhet? Mert akkor valóban érdemes beruházni a samponra.
2013. febr. 6. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
ara hogy végleg eltüntese a koszmot ,kislányomnak egy fél éve volt koszmoja ,én vetem neki babét ,és 2x-3x megmostam vele a haját,+kifésültem é a koszmo eltünt,azota is azzal mosom a haját és még nem fogyott el .
2013. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is visszajön a koszmó, ha túl sűrűn, pl naponta mosod a baba haját.
2013. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mosom naponta a haját. :) 2-3 naponta szoktam mosni.
2013. febr. 6. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég a haját 4-5 naponta mosni. Amúgy én nem venném meg a babét, de azért nem, mert nálunk nem használt. Nálunk is az olaj volt csak a jó, konkrétan a frezyderm koszmó elleni olaj.
2013. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, többször olvastam hogy a frezyderm mindenkinél bevált.. Anyukámat is kérdeztem, ő azt mondta hogy ere a pici koszmóra nem érdemes venni semmit, de ha esetleg újra előjön akkor veszek rá külön sampont.


Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz! :)

2013. febr. 7. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!