Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé koszmó elleni sampon...

Babé koszmó elleni sampon mennyi idő alatt segített?

Figyelt kérdés
Kell kaparászni vagy sem?

2013. jan. 15. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1-2 hét mindennapos használat után. Nem kaparásztam, hanem törölközővel alaposan ledörzsöltem és átfésültem. Azóta nincs koszmó, de hetente 1x most is használjuk.
2013. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gabszem ***** válasza:
nekünk nem segített. Csak az segített, hogy bekentem neki babaolajjal és pár óra múlva lekaparásztam a körmöm hátuljával óvatosan. Meg kaptunk gyógyszertári pakolást, amit fürdés után kellett rákenni a fejbőrre és reggel kellett lemosni. Iszonyat szaga volt de segített.
2013. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1,5 hétig használtam és semmit nem ért... Te mióta használod? Amúgy kapargatni nem ajánlott a baba fejbőrét. utána vettem frezyderm koszmóm elleni olajat, az a 3. nap (használat) után levitte teljes egészében kapargatás nélkül. Elég volt letörölni a kis fejét. Azért még biztonság kedvéért használtuk 1-2x, azóta se jött vissza a koszmó.
2013. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2-3 alkalom után.

Mondjuk én egy használt fogkefével, olívaolajjal átdörzsöltem, utána kb. 10 percet fürdött, és utána mostam meg samponnal a haját, majd szárazon is átkeféltem.

2013. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még nem használom,csak tervezem. Az olajas dörzsölgetés nem jött be.
2013. jan. 15. 10:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem segített, hamar. Előtte én is olajjal kentem be, azt hagytam rajta állni. Nem olcsó sampon, de megéri. Szinte még mindig tele van. Nyár óta használjuk hetente egyszer-kétszer.
2013. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 5-6nap volt mire elmúlt és én finoman kaparásztam! Azóta nem jött vissza sohase! És heti 1× max. 2× mosom még mindig a babe samponnal. 10hós
2013. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)!
2013. jan. 15. 11:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi megvettük horror áron a Babe koszmó elleni samponját, de semmit sem ért. Babaolajjal 1 hét alatt rendbe jött. Nem kaparásztam, hanem a hajkefével vagy egy törülközővel dörzsöltem neki.
2013. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Golan Trevize ***** válasza:

Egyik fiamnak volt nagyon makacs koszmója.

Első használat után már látszott, hogy hat, de mire teljesen elmúlt, az volt 3-4 hét.

Nem kaparásztuk, nem dörzsölgettük törölközővel.

Fürdés elején alaposan bedörszöltük a fejbőrbe, fürdés végén leöblítettük.

2013. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!