Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondod mit vettél vaterán...

Elmondod mit vettél vaterán teszveszen a babádnak? Mit érdemes néznem ott használtan?

Figyelt kérdés
vagy hát vannak új dolgok is ,de mi az amit te vettél és megérte.
2009. dec. 16. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
autósülés. stm starlight sp. teljesen új volt, 60.000 helyett 42.500-ért:)
2009. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia

elég sok baba ruhát vettem poton pénzért és szinte újjak, persze akadt 1-2 használt is de pl. 10 ft ért nadrág, pulcsi stb...

általában onnan vásárolok ahol lakom, így nem kerül postköltségbe így nagyon megéri.

játékokat is vettem már, volt hogy nem müködött vagy ilyesmi de általában nincs gond.

ajánlom, ja és új dolgokat is szoktam vásárolni boltokból (vatera-bolt) nagyon jó áron vannak a cuccok vettem már pihenőszéket, babakocsit, most szánkót

2009. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szinte mindent a tesz-veszről vettem.


A babám dolgainak 90%-a onnan van!


Babaruhákat nagyon megéri,mert fillérek és jó minőségűek általában.Babakádat 3000ft-ért állvánnyal(csak az állvány 12000ft+5000 a kád a brendonba) játékokat csomagba(sok féle egyben eladva)szintén fillérekért,utána néztem azok a játékok amit vettem 1500-ért összesen 9000ft-ba lettek volna. Babaágyneműt 4000,majd egy váltást 1700-ért (brendonba 15000) Baba rácsoságyat 9000(19.000helyett,használt,de jó) Babakocsit Graco 130.000 helyett(Kenguru gold) 40.000-ért a vaterán MNDEN EXTRÁVAL (isofix,hordozó,mózes,esővédő hordozóra+kocsira lábzsák és egy jó masszív kocsi).Ja és nem is volt lestapálva szinte új és mégse 130.000

Babamérleg(8000ft 13000helyett) Légzésfigyelő Angel care (20.0000 35helyett) Járóka 16000(35.000)


Tehát tényleg szinte mindent!! :)

még a pelust is onnan venném csak nem éri meg postával,meg amúgy jó akciók szoktak lenne a rossmannba!

2009. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ilyen oldalakon vásároltuk:


-terhesnadrág, 3-ból egy kivételével nagyon jók

Ha valaki pontosan megadja a ruhák méretét centiben, akkor nem nagyon lehet melléfogni

-szoptatós melltartó (teljesen új, pamut, 990 Ft darabja, 3 színben, és az eladó felajánlotta a cserét, ha méretprobléma lett volna)

-babaruhák, nagyon szépek

-cumisüveg (olyan típus, amit boltban nem lehet kapni, de

állítólag nagyon jó)

- merev aljú pelenkázófeltét gyönyörű állapotban (12.000 helyett 4.000 Ft-ért

- 3 éves alig használt, mások által is kedvelt márkájú kétfunkciós babakocsi, és tartozékai 25.000 Ft-ért (egy hasonló újonnan 60.000 Ft)

- nagyméretű elöl hosszan gombos hálóing a kórházba (darabja 1000 Ft)


A baba érkezéséig még van 6 hét, tehát még gyakorlatban nem derült ki, hogy mekkora haszna lesz a holmiknak, de szerintem nagyon jó vásár volt mind. Ha lehet én is a személyes átvételt preferálom, hogy spóroljunk a postaköltségen. Ajánlatos jól megnézni az eladók értékeléseit, ha elkerülöd azokat, akiknek 1-2-nél több a bibis értékelése, akkor szinte csak jó tapasztalatokat gyűjthetsz. Ruhák tekintetében érdemes gyerekruhákkal is foglalkozó turikban is szétnézni, én kilós turdában 10.000 Ft-ért vettem több tucatnyi kisruhát, újonnan max. 4-5 darabot kapsz ennyiért a márkás üzletekben. Művházakban vannak bababörzék is, ott is körül lehet nézni. Ha ezekhez nincs gusztusa valakinek, akkor a hipermarketekben ajánlom a ruhaosztályokat, ott is vannak aranyos dolgok elfogadható áron.

2009. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

vaterán: gyerekülés (új), babakocsi(használt)

teszvesz: játék (új), babaújságok, testvérkocsi (használt)


mondjuk én ruhát még nem vettem , de árulni árulok, de most nagyon kicsi az érdeklődés

2009. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vaterát még nem használtam, teszveszről tudok nyilatkozni, amit onnan vettünk:

-babahordozó, kocsiülés

-utazóágy

-pihenőszék

-babakocsi

-pipere csomag

-díszek a falra

-rengeteg babaruha


Egyszer sem csalódtam és minden elég olcsó volt.

2009. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és pelust is onnan veszek, 4-es méret 35ft/db áron.
2009. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tesz-veszről:

- rengeteg ruha,

-babakocsi,

-mellszívó (elektromos, potom áron),

-szinte vadi új peluskuka,

-kukába utántöltő (utángyártott),

-vadonatúj kiscipő, csizma,

-bicikliülés, új babatakaró,

-játékok.


Szerintem érdemes nézelődni, mert sokkal olcsóbban tudsz megvenni jó doldokat. Igaz, érdemes alaposan körülnézni, az eladótól kérdezni, hogy tényleg megfelelő árut kapj. Én eddig még nem csalódtam.

2009. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Babakocsit/új/nem bántam meg!!

napernyő/új/ez is jó.

Igazából ruhát nem vettem,de nem is vennék.Szeretem megfogni milyen anyagja van,meg a méretezés miatt sem merek ilyet.

2009. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én játékokat vettem már sokat mindkét oldalról. Ami nagyobb dolog volt az egy Fp. pihenőszék, nagyon jó állapotban volt, és féláron vettem meg mint a boltban. A játszószönyeget, és a babatornáztatót is innen vettem.
2009. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!