Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvérbabakocsit hol találok...

Testvérbabakocsit hol találok még használtan a vaterán, teszveszen, expresszen kívül, ami képes oldal? 2,5 éves, és újszülött gyermekeimnek kéne.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, írj rám privit.:)
2010. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmire gondoltál?

2010. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, ez gyönyörű, de bevallom Neked, én nem ilyen nagyon szépre gondoltam. :)

Vagyis, hogy érthetőbb legyen, amit írok, olyanokat nézegetek, amik inkább az olcsóbb kategóriába tartoznak. Nem használnám sokat, mert csak a boltig, postáig kéne, ami kb. 800m-1km. Nem akarok túl sok pénzt beruházni, viszont kell vennem egyet, mert falun lakunk, ahol nincs járda, hogy a nagyobb motorozhasson mellettem, a testvérfellépővel meg gondok lennének az út mentén a murván-göröngyös padkán.

2010. dec. 21. 15:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Értem.:) Nekem egy ilyen volt az álmom, meg is találtam. Tény, hogy nem volt olcsó.:)
2010. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azok az oldalak miért nem jók? 10.000-ért vettem graco stadium duot teszveszen. be kell állítani, h egyből küldjön e-mailt ahogy új kocsi kerül fel az oldalra és napota "vadászni". én is így tettem szert rá.
2010. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
látom, a képe ez is stadium duo "ilyet" vettem 10.000-ért amit írtam előbb, csak persze használtan.
2010. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mit kaptál ahhoz a babakocsihoz, vagy inkább úgy kérdezem, mi volt a hibája, hiányossága, hogy csak 10.000.- volt?
2010. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

semmilyen hibája, hiánya nem volt, csak kopott és régebbi modell. már 2*2 gyereket kiszolgált. Tény, hogy kicsit kopottas a szövet nem olyan csillivilli de ezen kívül semmi baja.


ő az:

[link]

2010. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megnyugtattál, hogy küldtél róla képet. :) Így értem már, hogy miért 10.000.-. Valóban régebbi modell.


Érdekes, hogy nekem többek között azért tetszett meg ez a kocsi, mert pohártartós a tálcája, és narancssárga. Na meg van egy egyszemélyesünk sötétkékben.. :))

2010. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

engem nem zavart hogy kopott (tálcái ennek is vannak amúgy, csak számomra teljesen felesleges) és kék (két lányé, de sosem érdekelt az ilyesmi). Azt sem tudtam beválik-e a testvérkocsizás így nem mertem volna ennél többet rákölteni.

Amúgy akár régi, akár új modell: szuper!!! strapabíró, könnyen irányítható, csak jót mondhatok róla.

2010. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!